Kalhoty(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Kalhoty(0)

Pánské XXL kalhoty

Bezpochyby nejdůležitějším prvkem pánských XXL kalhot je dobrý střih. Většina módních pánských značek nabízí z hlediska velikostí málo rozmanitosti. Své velikosti zakládají na standardním "manekýnu" a pak jednoduše přidají centimetry. Ale ne všichni páni s velikostí XXL se do těchto binárních možností vtěsnají. Klingel se svou nabídkou pánských XXL kalhot snaží tuto mezeru vyplnit.

Pánské XXL kalhoty

Běžná mylná představa v módě je, že móda je pro štíhlé lidí. Většina z nás by ale měla vědět, že je to 100% nesprávné. Pamatujte, že móda je absolutně pro každého, bez ohledu na to, zda jsou vaše kalhoty velikosti XXL. Samozřejmě, někteří z nás by měli raději o několik kilo méně, když přijde na módu, ale zároveň bychom chtěli mít všechno a hned teď! Vždyť móda + jídlo = opravdová pohoda.

Jedním z nejhorší zachovaných tajemství v módě je iluze "vertikality". Vaše oči by měly putovat nahoru a dolů a nikoliv z boku na bok. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, zatímco si stále zachováte svůj vlastní smysl pro módu a osobitý styl. Například zkuste nosit kalhoty s tenkými "pinstripe" neboli pásky tenkými jako vlas, na vytvoření vertikality. Dalším způsobem působit ve svých XXL kalhotách štíhlejší je nažehlit puky, které pro oči vytvoří linii "nahoru a dolů" po těle.

Jinou technikou je nerozdělit vaše tělo na polovinu - to znamená nemít dvě zcela odlišné barvy na horní a dolní polovině těla. Například pokud máte na sobě černé XXL kalhoty nebo džíny s červenou košilí oblečte si na košili tmavé sako - a to nasměruje oči opět vertikálně a ne přes vaše tělo.

Toto funguje také při vytváření vzhledu v tonálnejším směru. Výběr světlemodrých a šedo / béžových mikin je skvělým řešením na přechod mezi zimou a jarem a ideálně nositelným pro všechny velikosti.

Perfektní pánské XXL kalhoty by měly následovat přirozený tvar těla: nejširší jsou v pase, zužující se směrem ke kotníkům, s žádným přebytečným materiálem, který by volně visel nebo vlál. Současně kalhoty musí být dostatečně volné, aby umožnily pohyb. Dobré kalhoty se nikdy nemačkají ani nežmolkovatí. Žmolky v oblasti stehen jsou znakem toho, že jsou příliš těsné.

Nyní vám pomůžeme zorientovat se v matoucím světě stylů, trendů a střihů pánských (i) XXL kalhot.

Začněme základními typy pánských kalhot. Známe dva oblíbené styly - se záhyby (Pleated) a "Flat front" - čili plochý přední díl.

Kalhoty se záhyby byly kdysi vrcholem módního stylu, v současnosti mají ale muži tendenci posouvat jejich do pozadí, neboť v nich mohou vypadat objemné. Tyto kalhoty jsou definitivně vhodné hlavně pro pány s velikostí XXL. Pro pány, kteří se netýral dietami, ani v posilovně a jsou šťastní se svými kily, je tento typ kalhot s jedním, dvěma záhyby ideální, protože poskytne více prostoru.

Flat front kalhoty zas naopak rozhodně nejsou vhodné pro velikosti XXL, jsou vhodné pro štíhlé pány a ty, kteří mají rádi, když jejich oblečení dobře sedí - toto je styl kalhot, který nosíte rádi do své kanceláře. Velmi důležitý je perfektní střih, nechcete přece aby příliš těsný kousek vyrýsovat všechny Vaše křivky.

Khaki kalhoty jsou ze 100% bavlny a svůj název dostaly po své původní barvě. V současnosti už ale najdeme khaki kalhoty v množství barev a když hledáte "business casual" vzhled, khaki kalhoty mohou být dobrou volbou do kanceláře. Přicházejí jako XXL kalhoty se záhyby i Flat front.

Corduroy (kordové) kalhoty jsou vertikálně žebrované. Jsou šité z různě žebrované látky, hřebeny mohou být širší, užší, mohou být těsně u sebe, nebo ve větší vzdálenosti. Tyto kalhoty inklinují být více neformální a materiál je obvykle hrubší, takže rozhodně nejsou nejlepší volbou pro horké letní dny (možná noci?).

Cargo kalhoty - cargo je ležérní styl kalhot, který zde máme asi od 90. let. Snadno je rozeznáte, protože přicházejí s vnějšími klopami a kapsami na suchý zip. Přestože v kancelářském prostředí je nevidí rádi, ale v některých odvětvích služeb, které vyžadují nošení s prací souvisejících nástrojů jsou akceptovány. Mohou být vyrobeny z množství různých tkanin.

Oblíbené Chino kalhoty nejsou totéž jako Khaki, přestože jejich často mylně považují za stejné. Chino kalhoty jsou vyrobeny z více syntetických materiálů, mají mírný lesk a mají tendenci mít užší střih na rozdíl od Khaki kalhot. Jsou formálněji jako Khaki kalhoty a můžete je klidně nosit do kanceláře. I dnes chinos vedou prim vedle různorodých typů kalhot. Módní tvůrci už nezůstali jen při tradiční původní hnědé škále odstínů barev. Rovněž střihově se chinos variují a designéři vytvářejí stále nové kombinace malých a oživujících detailů na kalhotách.

Staré dobré džíny - když máme na mysli casual, tedy neformální kalhoty, první co nás napadne jsou džíny. Zasloužili by si mnohem více prostoru, než který zde máme k dispozici. Je to kousek, který se v oblíbenosti nepodařilo trumfnout žádnému jinému a tak to pravděpodobně i zůstane. Většina kancelářských prostředí ale džínsy neakceptuje pro je ležérní vzhled. Ale jsou nejúžasnějším společníkem všude tam kde je dress code neformální.

Volnočasové kalhoty (Drawstrings) jsou extrémně ležérní kalhoty, které se obvykle nosí kolem domu nebo na sportovní aktivity. Jsou to pohodlné kalhoty vyrobené z mnoha různých látek, je už jen na Vašich preferencích, co je pohodlné pro vás.

Kvalita a materiál pánských XXL kalhot

Důležité je dbát i na kvalitu a správnou volbu materiálu vašich XXL kalhot. Vysoká kvalita znamená na jedné straně stálobarevnost při praní a na druhé straně zdravotní nezávadnost barvených látek. Existuje obrovský výběr různých materiálů, od čisté bavlny v různých tloušťkách, přes bavlnu s elastanem, na cestování s mikrovláknem, či na horké léto čistý len. Z konstrukčního hlediska najdete mezi látkami vzdušnou plátnovou vazbu, měkký Tvil, gabardén, denim, samet a různé druhy manšestru. Dokonalý střih a tvarování pánských XXL kalhot na postavu zaručí, že budou sedět jako ulité. Velkou výhodou je, že látka a dodané kalhoty jsou již během výrobního procesu předeprané a nezmění svůj tvar a velikost ani po dodatečném praní doma.

Barevný koktejl pánských XXL kalhot

Stále více barev zaplavuje naše ulice a už i na pánech můžeme vidět pestrou paletu a to zejména s přicházejícím létem. Nebojte se barev! Trendy jsou skoro všechny barvy, živé svěží a jasné tóny i jemné pastelové. Záleží na vašem konkrétním výběru a vkusu. Třeba je však umět správně zkombinovat, aby například pěkné ocelově modré chinos nezanikly při košili či saku ve stejném tónu, ale elegantně se doplňovaly a případně vytvářely pěkný kontrast.

Tip Klingel na závěr: Vyhněte se přiléhavým střihem kalhot XXL. Budou na vás vypadat nelichotivě, nemluvě o tom, že budou i mega nepohodlné. Bude to totální módní fiasko - nedělejte to! Další věcí, které je třeba se vyhnout, je tenká a / nebo pružná tkanina. Pružná tkanina má tendenci "přilepit se" k pokožce. Tenká tkanina bude jednoduše nepohodlná - pokud jen není trochu uvolněná. Střih, na který se potřebujete zaměřit je "relaxed" neboli uvolněný. Uvolněný neznamená pytlovitý, kdyby vás to napadlo ... Toto platí nejen pro pánské XXL kalhoty, ale i pro džínsy. Uvolněný střih znamená pohodlný.


waiting...