Všeobecné obchodní podmínky

1. Nákup bez rizika

V KLiNGEL nakupujete bez rizika, tj. dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit ve lhůtě do 14-ti pracovních dnů. Kupní smlouva nabývá účinnosti dnem obdržení objednaného zboží a od tohoto dne začíná běžet 14-denní lhůta na vrácení zboží.

 

2. Právo na odstoupení od smlouvy

Právo na odstoupení od smlouvy

Ve smyslu ustanovení § 1832 odst. 1 občanského zákonníku, zákon č. 89/2012 Sb. ve znění pozdějších předpisů o zásilkovém prodeji může spotřebitel bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy do 14-ti pracovních dnů v textové formě, např. dopisem, faxem, e-mailem nebo vrácením. Odstoupení od smlouvy nebo vrácení zboží je třeba zaslat na adresu:

CTPark Brno South, KLiNGEL
K Letišti 1825
664 51 Šlapanice
 

faxem na číslo 546 605 111 nebo e-mailem: service@klingel.cz

Zboží vráceno kupujícím zasláno na dobírku nebude prodávajícím převzato, ale vráceno zpět kupujícímu.

Následky odstoupení od smlouvy:
V případě řádného odstoupení od smlouvy se kupující zavazuje vrátit zboží nepoškozené, a bez známek opotřebení. Prodávající zboží skontroluje a vyzkouší. Pokud bude zboží nepoškozené a neopotřebované, vrátí prodávající kupujícímu zaplacenou kupní cenu zboží ve lhůtě do 14-ti dnů. Skutečně zaplacená cena za vrácené zboží bude zaslána poštovní poukázkou nebo bankovním převodem. Z technických důvodů není možné zasílat peníze za vrácené zboží na účty v následujících bankách: Air Bank, Zuno a mBank. Děkujeme za pochopení.

Účtování nákladů na poštovné:- V případě vrácení kompletní zásilky, vracíme i výšku poštovného, ​​pokud bylo účtováno. Pokud při  tomto vrácení požádáte o výměnu některého z vrácených věcí, za totéž zboží jiné velikosti, resp. za  úplně jiné zboží, poštovné Vám bude účtováno.- Při vrácení jen některého ze zboží z jedné zásilky, Vámi zaplacené poštovné nevracíme. Pokud požádáte  o výměnu některého z vrácených věcí, za totéž zboží jiné velikosti, poštovné neúčtujeme.

Náklady na vrácení zboží nese kupující, ale jen v tom případě, pokud výrobek plně odpovídal kvalitativním požadavkům a nebyl vadný.

Pokud se prodávající a kupující nedohodnou jinak, nemůže kupující odstoupit od smlouvy, jejímž předmětem jsou:
a) prodej zboží upraveného podle osobitých požadavků kupujícího, např. předměty s gravírováním
    nebo předměty, které byly vyhotoveny jednoznačně z důvodu osobních požadavků kupujícího, nebo
    který na základě jeho vlastností nelze vrátit, zboží které podléhá zkáze např. potraviny.
b) prodej audiovizuálního díla, zvukového záznamu nebo zvukově obrazového záznamu, uměleckého
    výkonu nebo multimediálního díla, které spotřebitel rozbalil.


Objednání zboží prostřednictvím internetu

3. Ukládání údajů při objednávce přes internet

Údaje a texty při objednávkách zboží prostřednictvím internetu se u nás nearchivují a po ukončení objednávky není možné do nich znovu nahlédnout. Kupující má možnost si je po ukončení procesu objednání vytisknout. Po ukončení procesu objednání obdrží kupující potvrzení objednávky s údaji z objednávky prostřednictvím e-mailu, pokud zadá správnou e-mailovou adresu - předpokladem je technicky dosažitelná e-mailová schránka.

4. Ceny, náklady na poštovné a minimální hodnota objednávky

Kupní cena za zboží, uvedená v katalogu, na webových stránkách, je uvedena včetně DPH a je platná v době objednání. Minimální hodnota objednávky je 800.- Kč. Náklady na poštovné a balné jsou nezávislé na výše hodnoty objednávky přesahující minimální hodnotu a účtují se při jedné objednávce pouze jednou a to ve výši 119.- Kč. Pokud vám zboží zašleme ve více balících zvýšené náklady hradíme my. Každý zákazník může poukázku nebo slevu využít pouze jednou. Pokud poukázka ztratila platnost, tak ji už nelze uplatnit zpětně.

5. Doručování objednaného zboží

KLiNGEL doručuje své zásilky kurýrem společnosti In-Time. Doručování zboží je převážně do 14-ti dnů od obdržení objednávky. V každém případě je třeba brát v úvahu námi poskytnutou informaci o dostupnosti zboží. V případě opožděné dodávky je každý zákazník informován ze strany společnosti Klingel. Navzdory snaze společnosti Klingel se může stát, že zboží je vyprodáno dříve, než se předpokládalo - proto neposkytujeme záruku dodání zboží. Zboží se doručuje pouze do vyprodání zásob.

Extra-tip: dokonalý servis pro každého zákazníka!

Adresa objednatele a dodací adresa nemusí být shodné, to znamená, že objednané zboží doručíme na adresu dle Vašeho přání (tato služba se nevztahuje na PO BOX). Pokud chcete tuto službu využít, tak nám to sdělte prostřednictvím objednávkového formuláře nebo při telefonické objednávce to oznamte operátorce. V každém případě je nutné, abyste uvedli telefonický kontakt, aby Vás mohl kurýr kontaktovat a dohodnout si s Vámi převzetí objednaného zboží.

6. Záruka

Záruku na zboží prodávající poskytuje kupujícímu podle obecně závazných právních předpisů po dobu 24 měsíců, pokud u zboží není uvedena delší záruční doba. Záruční doba začíná běžet ode dne převzetí zboží kupujícím. Záruka se vztahuje na výrobní vady zboží, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím zboží v rozporu s jeho účelem, mechanickým poškozením nebo opotřebením.

Záruka kvality
Každé zboží z naší nabídky podléhá trvalým a přísným kontrolám kvality, čímž je zaručena Vaše dlouhodobá spokojenost z objednaného zboží.

7. Způsob platby

Platba na dobírku

Platíte až při přebírání zásilky.

Platba kreditní kartou
Hodnota objednávky Vám bude odečtena z Vašeho bankovního konta.

Podle zákona 112, § 25, písm. a o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Oznámení o přijetí platby Vám bude zasláno na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

PayPal
Internetový platební systém

Podle zákona 112, § 25, písm. a o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Oznámení o přijetí platby Vám bude zasláno na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

8. Výhrada vlastnictví

Až do úplného zaplacení zboží zůstává zboží vlastnictvím společnosti KLiNGEL.

9. Ochrana údajů

Seznamte se s našimi zásadami ochrany údajů.

10. Impresum

Mail Order Finance GmbH - organizační složka 
Qubix 4 Praha
Štětkova 18
140 00 Praha 4 - Nusle
IČ: 28217055
DIČ: CZ 282 17 055
IČ DPH: 282 17 055

Svou objednávkou potvrzujete souhlas se Všeobecními obchodními podmínkami.

 

Prodávající

Mail Order Servis GmbH

organizační složka
Qubix 4, Štětkova 18, 140 00 Praha 4 - Nusle
IČ 28217055 E-Mail:service@klingel.cz

Konatelé: 
Dirk Hauke
Guido Sadler
Karsten Heinz
Armin Bischoff