3.2 krok č.2 - Údaje o zákazníkovi (přihlášení do systému)

Pokud jste již zákazníkem společnosti KLiNGEL, tak se můžete přihlásit do systému prostřednictvím svého zákaznického čísla dříve než přijdete ke kroku  Další údaje k objednávce. Z bezpečnostních důvodů je pro přihlášení potřeba i heslo, kterým je Vaše datum narození, který se porovná s datem, který jste nám uvedli v předchozím období a je uložen ve Vašem zákaznickém kontě v našem systému.
Pokud své zákaznické číslo nevíte nebo jste nám dosud neuvedli svůj datum narození, tak označte 2. možnost ve výběru. Ale pokud byste se chtěli v budoucnu bezproblémově a rychle do systému přihlašovat, tak nám prosím sdělte svůj datum narození.
Pokud bylo Vaše přihlášení úspěšné, tak všechny Vaše údaje budou vepsány do objednacího formuláře automaticky..

 

Pokud ještě nejste zákazníkem společnosti KLiNGEL, tak označte 3. možnost výběru a klikněte na tlačítko "dále". Zobrazí se formulář, který je třeba vyplnit. Po jeho vyplnění opět klikněte na tlačítko "dále".


 Odlišná adresa doručení

 Pokud má být zásilka doručena na jinou adresu než, kterou jste nám sdělili při Vaší první objednávce, tak tuto vepište do formuláře, který se Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "doručení na jinou adresu"..

 

 

« zpět | dále »