Servisy(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Servisy(0)

Jídelní soupravy

Jídelní souprava je nezbytností pro každou domácnost. Konec konců, talíře mísy i šálky, ve kterých servírujeme jídlo prozrazují o majiteli hodně a nastaví tón stolování. Zářivé, pestré talíře indikují zábavu a neformální jídlo, zatímco jemný bílý porcelán je charakteristickým znakem elegantního stolování. Ten správný jídelní servis vás spolehlivě provází každým druhem jídla, od rychlého občerstvení na pohovce až po dekadentní večírky. Ta správná jídelní souprava není jen o pěkném designu. Potřebujete kousky, které jsou trvanlivé, vyrobené z vhodného materiálu a které zapadnou do vašeho domova a životního stylu.

Jídelní soupravy

Při nákupu jídelní soupravy je několik faktorů, které se doporučuje zvážit a které pomohou determinovat vaše skutečné potřeby. Za prvé je třeba zvážit rozpočet. Za druhé, počet lidí kterému bude jídelní souprava sloužit. Měli byste také rozhodnout, jakou úroveň formálnosti by váš jídelní servis měl mít, stejně jako materiál, ze kterého je servis vyroben. Dále byste měli vzít v úvahu počet kusů v servisu, stejně jako další mísy a doplňky, které můžete dokoupit v rámci téže linie. Vzhled jídelní soupravy, včetně barvy, tvaru a struktury je stejně důležitý. A nakonec, měli byste se ujistit, že v případě potřeby snadno víte nahradit některý kousek servisu. Jídelní soupravy můžete získat z různých zdrojů, ale nakupování on-line prostřednictvím stránek Klingel je skvělý způsob jak najít velký výběr za skvělé ceny.

Zvážení 1: Rozpočet

Jídelní soupravy se pohybují v cenách od snadno dostupných téměř každému rozpočtu až po extrémně drahé. Rozpočet by měl brát v úvahu i případné doplňky. Pokud je to zapotřebí, můžete koupit náležitosti a vyčlenit více peněz pro další kusy později. Mějte však na paměti, že jídelní souprava vysoké kvality je v konečném důsledku trvalá investice.

Zvážení 2: Počet lidí

Dalším faktorem je, kolika lidem bude jídelní servis sloužit. Pokud to přesahuje počet lidí v domě. Plánujte s představou, kolik lidí by maximálně mohlo být přítomno. Dobrým nápadem je také mít několik dalších kousků v případě rozbití nebo nečekaných hostů. Ideální množství je od 8 do 12, ale počet se samozřejmě liší v závislosti na domácnosti.

Jak se jídelní soupravy prodávají

Jídelní soupravy se prodávají v jedné ze tří forem. Nejběžnější je sada, která obsahuje talíře, misky a šálky. Většina současných jídelních souprav je navržena pro čtyři nebo osm lidí, ale běžně se dají zakoupit i servisy pro 6 osob v závislosti od výrobců. Vintage a antické soupravy se v počtu také liší.

Jiné jídelní soupravy mohou být prodávány volně, to znamená, že zákazník si vybere kolik kusů potřebuje. Volný prodej je dobrá volba, pokud si přejete kombinovat kusy, například talíře a misky v komplementárních barvách. Jídelní servis může být prodáván i jako prostírání, což znamená že prodávající nabízí talíř, misku a šálek, které jsou určeny pro jednu osobu.

Zvážení 3: Úroveň formálnosti a účel

Jídelní soupravu vybíráme i v závislosti na tom, jak se bude používat. Zákazník by si měl vybrat soupravu, která odpovídá prostředí, které jím chcete vytvořit. V některých případech může být vhodné koupit dvě sady servisů, jednu pro běžné, každodenní použití a jednu pro formální příležitosti. Zákazník by měl také zohledňovat v jakém prostředí je servis používán, jako například, zda je určen na stolování venku na terase nebo na piknik. A konečně, pokud je jídelní servis používán dětmi, možná budete chtít investovat do něčeho lehkého a odolného.

Zvážení 4: Materiál

Skleněné jídelní servisy přicházejí v několika formách. Existují například servisy, které využívají dva typy skel pro konečný produkt, který je pak odolný proti rozbití a fragmentaci. Můžete si zakoupit ale i jídelní servis z tvrzeného skla, které je zpracováno tak, aby se nerozbilo na ostré, nebezpečné střepy, když se zlomí.

Zvážení 5: Počet kusů

Vzhledem k tomu, že jídelní soupravy jsou často prodávány v soupravách, nebo jako samostatné prostírání, zákazníci by měli zvážit, kolik kusů by mělo být v soupravě zahrnutých. Většina běžných jídelních souprav přichází v 4 nebo 5 kusových soupravách. Zahrnuje to mělký talíř, menší salátový nebo dezertní talíř, misku nebo hluboký talíř a hrnek nebo šálek s podšálkem. Další variace, používaná speciálně v porcelánových servisech, může obsahovat misku na chléb a máslo. Jiné servisy mohou obsahovat dva talíře a dvě misky různých velikostí a hrnek. Zákazník by si měl vybrat set s kousky, které se zdají být nejpraktičtější z hlediska jeho kulinářských preferencí.

V případě, že jídelní souprava neobsahuje vše, co byste si přáli a potřebovali, můžete samostatně dokoupit další položky. Například velké mísy na servírování, polévkové mísy, mísy na maso a těstoviny, atd. Kromě toho můžete dokoupit odpovídající misky na zeleninu, na omáčku, cukřenku nebo konvici na kávu.

Zvážení 6: Tvar, barva a vzor

Pokud jde o výběr tvaru, barvy a vzoru vašeho jídelního servisu, tam opravdu nemáte žádné omezení. K dispozici je toho mnohem víc než jen jednoduché bílé talíře a misky, takže najít něco co vyhovuje vašemu individuálnímu vkusu a preferencím je skutečně jednoduché. Najdete rustikální vzory pro váš domov ve venkovském stylu, nebo čtvercové a jiné nekonvenční kousky výrazných barev pro současný vzhled. Ujistěte se ale, že vzhled jídelní soupravy spolupracuje se zbytkem doplňků a atmosférou místnosti. Prostor, který je již naplněn pestrými barvami může těžit z neutrálních barev servisu, jako je například slonovinová nebo přidejte pop barevnost k jinak klidnému a neutrálnímu designu. Barevné schéma byste měli koordinovat s ubrusem a ubrousky, stejně jako se skleničkami a příbory. Posledně zmíněné položky je snadno najít i v jednoduchých, současných designech. Při koupi menších sad, nebo jednotlivých kousků, můžete snadno kombinovat odstíny pro vytvoření komplementárního, ale eklektického vzhledu.

Zvážení 7: Náhradní kusy

Určitě i vaše domácí zkušenost je taková, že potřebujete nahradit rozbitý talíř nebo misku. Při koupi jídelního servisu, zvažte jelikož prostě umí být jednotlivé položky nahrazeny. Při soupravě prodávané ve výprodeji může být těžké najít náhradu, protože se již dále nebude prodávat. Porcelánové jídelní servisy je obvykle také těžší nahradit. Nicméně jídelní servis, který byl původně ucelený soubor v jedné barvě, nebo vzoru může být doplněn doplňujícími barvami a podobným designem.

Existuje množství faktorů, které je třeba při koupi jídelní soupravy zvážit. Osobní vkus a design vašeho domova také ovlivňuje vaše rozhodnutí, který jídelní servis koupit, protože nabídka je tak široká, že si můžete vybrat z prakticky jakékoliv barvy, tvaru a vzoru. Jednoduché a neutrální servisy jsou ideální pro zářivé pestré prostory, ale zvolte výrazný servis, pokud jsou vaše prostory jednoduché, pro dosažení co největšího vizuálního efektu. A hlavně, musíte brát v úvahu dostupnost náhradních kousků a zvážit, jak snadno lze servis rozšířit nebo smíchat s dalšími kousky, abyste získali soudržný vzhled. Bez ohledu na styl a bez ohledu na počet, Klingel je skvělým místem ke koupi té vaší jídelní soupravy.


waiting...