Blogeři mají v KLiNGEL zelenou ...

Máte svůj vlastní blog,

ve kterém se věnujete módě, lifestylu a nakupování? Bavilo by Vás psát pro své čtenáře o módě, kterou prezentuje KLiNGEL? Tak právě Vás hledáme!

Máte více než 500 followerů,

účet na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram a Twitter? Budeme rádi, pokud ve svých blozích budete psát o KLiNGEL.

Jak na to?

Napište nám na service@klingel.sk své kontaktní údaje, přiložte link na svůj blog, název svého účtu na sociálních sítích a do předmětu nezapomeňte napsat „Blog pro Klingel“. Rovněž Vás poprosíme o krátké shrnutí, proč byste chtěli psát o produktech z Klingel. Zanedlouho Vás budeme určitě kontaktovat.

Jak to bude probíhat?

Po navázání spolupráce získáte poukázku na nákup v KLiNGEL v hodnotě 999 Kč. V této hodnotě nakoupíte modely na www.klingel.cz. Následně budete naše modely prezentovat ve svých blozích a na sociálních sítích do 3 týdnů od obdržení vybraných modelů. Po zveřejnění blogu nám na adresu service@klingel.sk zašlete link na blog, ve kterém prezentujete modely společnosti KLiNGEL. Poukázku na nákup zboží můžete získat každý měsíc, avšak pouze po zveřejnění blogu.

Odměna pro nejlepšího blogera

Zájezd v hodnotě 50.000 Kč.  Losování této prémiové odměny pro nejlepšího blogera proběhne vždy 2x ročně.

To je vše ... jednoduché a snadné!

A co teď?

Neváhejte a ozvěte se nám, protože s Klingel můžete pouze získat a získat mohou i Vaši followěři, protože Klingel je synonymum kvality, perfektních služeb a módy z celého světa!
 

Těšíme se na Vás!