Příbory(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Příbory(0)

Kvalitní příbory z internetového obchodu KLiNGEL

Příbory jsou velmi důležité, protože dodávají celkovému stolování patřičnou atmosféru. Je nutné si vybrat ten správný typ příborů. Může to znít zvláštně, ale každý z nás má určitý charakter, určitý vkus a určitý styl – to vše se projevuje i při stolování a výběru nádobí a příborů. Z naší nabídky příborů si určitě vybere každý – moderní, klasické i elegatní, to vše na Vás čeká v kategorii Příbory na KLiNGEL.

Stolování s moderními příbory od KLiNGEL

Díky těm správným příborům přivedete Vaše sváteční i všedné stolování k dokonalosti. Všechny naše příborové sady spojuje dlouhá životnost, kvalitní materiály a osvědčený design. Nabízíme Vám sady po 24 kusech, 68 nebo 100 kusech. V základních soupravách naleznete vidličky, nože, lžíce a lžičky – vždy po šesti kusech. Větší sady obsahují navíc například naběračku, dezertní vidličky, servírovací vidličky, lopatku na dort, lžíci na salát a mnoho dalšího.

Prohlédněte si naší nabídku online:

  • Klasické příborové sady
  • Příborové soupravy s moderním designem
  • Elegantní příborové sady
  • Sváteční příborové soupravy pro zvláštní příležitosti

Příborové sady online

Všechny naše produkty naleznete v internetovém katalogu. Jednotlivé příborové soupravy obsahují konkrétní popisky s množštvím jednotlivých kusů a materiálem, ze kterého jsou zhotoveny. Vybrané zboží si můžete prohlídnout také v detailu. Většinu příborových sestav dodáváme v elegantním kufříku s číselným kódem. Na stránkách jednolivých produktů vidíte, zda je zboží ihned dostupné. Jde nám především o Vaši spokojenost a tak se snažíme Vám nakupování co nejvíce zpříjemnit. V případě, že Vám vybrané zboží nebude vyhovovat, můžete nám ho do 14ti dnů zaslat zpět.


waiting...