Módní trendy pro sezónu Podzim/Zima 2018

Co připravili módní tvůrci na tuto sezónu? Jako vždy, skvělé trendy a samozřejmě do módy hlásí návrat i stará ověřená klasika! Pastelové odstíny a květinové vzory, černobílé kombinace a také denimová móda - to je jen malá ochutnávka módních trendů! Během módní sezóny Podzim/Zima budeme setkávat starých dobrých známych! Hoříte nedočkavostí? Nastavte své módní pocity na všechny tóny bobulovin, nadčasový námořnický styl a elegantní černobílé kombinace! Protože toto vše bude hvězdou módního mola!
 

Chutné ovoce, ale i módní trend - bobulové barvy

Podzimní móda bez bobulových barev? Nepředstavitelné! Když se venku ochladí, každý potřebuje trochu tepla a právě tento hřejivý pocit dosáhnete nekonečnou paletou bobulových barev. Ať už je to švestková, lilková, bordó nebo ohnivá červená: bobulové tóny nejen krásně vypadají, ale jsou i malým potěšením pro tělo i duši. Na podzim a zimu 2018 je rovněž určen nový trend: kůže v bobulových barvách. Laura Kent přináší se svou novou kolekcí krásnou koženou bundu a ​​rovněž koženou sukni právě v těchto krásných barvách. Ale bobulové tóny kralují i ​​všem ostatním materiálům a modelům. Najdete ji i na sametu nebo jiných lesklých materiálech! Co řeknete na tričko s vodopádovým límcem Laura Kent nebo na pohodlné sako s okouzlujícím brokátovým květinovým vzorem?
 

Nestárnoucí trend: námořnický styl v modro-bílo-červené

Občas je to nejlepší vždy na dosah a přesto to přehlížíme. To platí i o pěkném námořnickém stylu, který ani lety nestratil nic ze svého půvabu. Téměř jistě má každá dáma ve svém šatníku nějaký model, kterým za okamžik vytvoří právě námořnický look. Proužky a barevná kombinace bílé, modré a červené se určitě nachází i ve vašem šatníku. Tuto módní sezónu je klasický námořnický styl oživen různými výšivkami, nášivkami nebo aplikacemi. Podstatou je, aby vždy vypadal originální! Líbí se vám sako zn. Laura Kent nebo stylová kabelka zn. Collezione Alessandro? Ponořte se do naší nabídky a oblečte se do stylu, který nikdy nezestárne!
 

Protiklady se přitahují - pár snů - černá a bílá

Trendy přicházejí a odcházejí, ale jedna věc je jistá: na osvědčený tým by se nemělo zapomínat. A právě bílá a černá takový tým jsou - skvělý, osvědčený a nestárnoucí. A právě proto mu designéři věnují neustálou pozornost a přinášejí nové a nové styly. Není tomu jinak ani v této módní sezóně. Současný trend jsou hezké vzory vypracované s důrazem na detail, cik-cak vzory a úzké kalhoty s flitry na bocích. A skvělé jsou také puntíky na jakýkoliv způsob. Zkombinujte například džíny Laura Kent s hebkým černobílým pulovrem a rozhodně neuniknete závistivým pohledům!
 
Nevíme se dočkat, který z těchto tří trendů si vyberete, ale jedno víme najisto. Ať si už vyberete kterýkoliv, víme, že budete vypadat úžasně! Přejeme vám krásný módní podzim a zimu!