Tato bunda sedne na Vaši postavu jako ulitá

Znáte to? Jedna módní sezóna končí a začíná nová - a najednou se musíte opět seznámit se svým šatníkem. Co jsem naposledy nosila na podzim? Tehdy, když byla příliš zima na trička, krátké rukávy, halenky a šaty, a zároveň příliš horko na hrubé zimní svetry a punčochy? Pokud to chcete zjistit, pomůže Vám jedna důležitá věc: vytvořit si jasné struktury. Takže, nechte letní věci stranou a ve zbytku proveďte důkladnou inventuru. Co může zůstat nedotčeno až do příštího léta? Co se dá nosit na podzim? A které modely z loňského roku jsou dnes hitem?
 

Polovina úspěchu: dobrá podzimní bundat!

Bez ohledu na to, jak prohlídka šatníku dopadne, hřejivá bunda je nezbytná pro chladnější podzimní dny. Poskytuje dostatek tepla, když je chladno a je dostatečně prodyšná, pokud náhodou začne hřát zubaté podzimní slunce. To samozřejmě za předpokladu, že dokonale sedne na Vaši postavu. Navíc elegantní bunda Vám vytvoří pěkný a moderní look. Čemu byste měli věnovat pozornost při nákupu bundy a jaký střih je vhodný pro Vaši postavu, o tom si povíme právě teď!


Máte útlé boky? Zvolte si trenčkot!


Mezi podzimními bundami je trenčkot prostě klasika. Ať už Marlene Dietrich v 50. letech nebo sebevědomá dáma současnosti: trenčkot prostě z módy nikdy nevyjde. Proč? poprvé je neuvěřitelně praktický, protože jeho dlouhý střih a výrazný límec Vás perfektně ochrání před větrem a deštěm. Podruhé jeho opasek Vám vytvoří svůdnou ženskou siluetu a zvýrazní Vaše boky. Přišli jste mu na chuť a láká Vás to, že díky podzimní bundě bude Vaše postava nepřehlédnutelná? Pak Vám doporučujeme krásný šedý trenčkot zn. Laura Kent z naší nabídky. Je jedno, jestli ho budete nosit rozepnutý nebo zapnutý, či v kombinaci s pestrými nebo decentními barvami - tento model Vás během chladného podzimního období dokonale ochrání a zároveň rozzáří Vaši osobnost! Tento model si mohou dovolit i vyšší i nižší dámy. Náš tip: trenčkot by měl vždy končit kousek pod koleny a ne až na lýtkách.
 

Biker bunda zvýrazní Vaše křivky

Tak jako je trenčkot nezbytností dámského podzimního šatníku, tak i pěkná biker bunda by si v něm měla najít své trvalé místo. Mluvíme o kožených bundách, které jsou cool a trendy pro každou věkovou kategorii. Biker bundy mimořádně svědčí právě nižším dámám. Mají krátký přiléhavý střih, proto nechají vyniknout nohy v celé jejich kráse a opticky zeštíhlí postavu. Chcete-li dosáhnout ležérní look, vyberte si černou bundu ozvláštněnou filtry, nýty, zipy nebo výšivkou. Stačí si správně vybrat z naší nabídky a během podzimu budete nepřehlédnutelná, co myslíte?
 

Pro silnější dámy je zde vždy oblíbené pončo

Mimochodem - pončo není bunda. Nemá rukávy, ale stále si zaslouží místo v seznamu našich oblíbených podzimních modelů. Protože hlavně dámy s oblejší postavou ocení to, že dokáže zakrýt nedostatky postavy. Stačí ho přehodit přes ramena a jste připravena vykročit do podzimního počasí. Zejména na podzim je neocenitelné a je to dokonalá náhrada bundy. To je dost důvodů na to, abyste si pončo oblíbili i Vy, co myslíte? Nechte se inspirovat například tímto modelem značky Paola s krásným kožešinkovým límcem nebo si vyberte jiné z naší široké nabídky. A nezapomeňte! Pončo je vždy IN!


Perfektní pro dokonalé ženské křivky: elegantní kabát!Žádná jiná bunda není s podzimem spojena tak jako kabát. A žádná jiná bunda není vhodná pro tolik typů postavy jako právě kabát! Zejména pro dámy s oblými křivkami je kabát neocenitelný, protože dokáže skrýt i větší nedostatky postavy na správných místech, přičemž zvýrazňuje její přednosti. Na co třeba dát pozor: vyberte si monochromatický model a rovný střih, jako například modely značky Laura Kent. Tyto modely jemně přiléhají k postavě a ochrání Vás spolehlivě i před chladem. Kabát je podle nás dokonalým kandidátem na to, aby nás doprovázel po celý podzim i zimu. Co myslíte Vy?
 
Nyní necháme pracovat Vaši fantazii a vkus! Dopřejte Vašemu šatníku nový svěží vánek a vyberte si tu nejkrásnější bundu nebo kabát a užívejte si obdivné pohledy!