Péče o obličej(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Péče o obličej(0)

Péče o pleť

Dobře vypadající pleť potřebuje péči ráno i večer. Hodně našich prohřešků v péči o pleť zamaskuje make-up, který ji chrání například před únikem hydratace, před poškozením volnými radikály a UV zářením. Je však nezbytné se každý večer odlíčit a pokožce se věnovat i ráno. Aby vaše pleť co nejdéle odolávala vlivu stárnutí a stále dobře vypadala, je nutné přizpůsobovat péči nejen typu pleti - mastná, citlivá, suchá, problematická, ale i svému věku. Jedině tak své pleti dopřejete dostatek ošetřujících látek a správný typ péče. Jiné ošetřující látky totiž potřebuje pleť mladistvá a jiné pleť zralá.

Péče o pleť

Stárnout s noblesou by mělo být a určitě i je cílem každé dámy. Víme, že bez vrásek to nejde, pokud jen nejste "Skutečná panička z Beverly Hills" - ale chtěli bychom vypadat zdravě a zatraceně dobře jako nám desetiletí plynou. A Klingel, jako skutečný profesionál, vám prozradí, že klíčem ke krásné pleti je denní péče a rozumná prevence.

Když přijde na péči o pleť většina z nás se rozdělí do dvou táborů. Jsou to dámy, které nikdy nezmění svou rutinu a zůstanou při stejném drastickém mytí obličeje a lehkém hydratačním krému, který používají od střední školy. A pak je to druhá skupina, která se chopí ošetření jako Botox, kyselinové peelingy, přestože vrásky jsou ještě v nedohlednu.

Ani jedna situace není ideální. Ideální bude najít zlatou střední cestu v péči o pleť. Klingel vám poradí jaké produkty péče o pleť jsou pro vás optimální ve vašich 20. 30. 40. i 50. letech.

Následujte naše rady a vaše pleť bude zářit zda jste studentka, nebo již babička.

Pokud jste ve svých 20. letech

Problémy, kterým s největší pravděpodobností budete čelit jsou akné a možná nějaké zbarvení pleti od poškození sluncem. Nejdůležitější je, aby vaše pleť byla chráněna před slunečním zářením. Začněte ochranou vašeho krku, dekoltu, rukou a samozřejmě obličeje.

Ideální režim péče o pleť v dvacítce

Krok 1: Použijte jemnou čistící pěnu, která odstraní make-up a přebytečnou mastnotu, ale nebude vysušovat pokožku.

Krok 2: Na den použijte lehký hydratační krém, který obsahuje ochranu proti slunečnímu záření, a poskytuje UVA a UVB ochranu. Hledejte produkt, který obsahuje buď oxid zinečnatý, oxid titaničitý, Avobenzon nebo Mexoryl.

Krok 3: Pokud máte lehké vyrážky (ne vážné akné - tím by se měl zabývat již dermatolog a doporučit ideální léčbu) používejte produkty péče o pleť, které obsahují kyselinu salicylovou nebo benzoylperoxid. A hlavně - nevymačkávejte je - můžete získat dlouho trvající jizvy.

Krok 4: Pokud jste noční pták, který tráví hodiny v barech a ještě i kouří váš anti - aging program byste měli odstartovat již nyní aplikací nočního séra, které obsahuje vitamin C. Pomůže v boji proti poškození pleti volnými radikály a vaším životním stylem.

Krok 5: Na noc zvolte základní, lehký hydratační krém.

Pokud jste ve svých 30. letech

Zabarvení vlivem poškození sluncem nebo melasma (způsobená těhotenstvím, nebo i antikoncepcí) jsou dvě největší výzvy v tomto věku. V tomto bodě budete muset začít s pravidelnou exfoliací vaší pleti, protože vaše pokožka se přirozeně olupuje jen každých 35 dní, na rozdíl k 14 dnem ve vašich 20. letech.

Ideální režim péče o pleť v třicítce

Krok 1: Pokud jste používali čistící pěnu ve svých 20. letech, je čas přejít na nepěnivý, nevysušující přípravek na čištění pleti.

Krok 2: Na den, před použitím opalovacího krému použijte na antioxidanty bohatý hydratační krém. Existují důkazy, že antioxidanty působí synergicky s opalovacím krémem a pomáhají chránit před fotopoškozením. Mohou také přispět k redukování starších poškození.

Krok 3: Přidejte retinoid do svého režimu, aby pomohl zlepšit celkovou strukturu a tón vaší pleti. Nejsilnější retinoidy jsou pouze na předpis, ale volně prodejný retinol je v těsném závěsu. Použijte retinoidy v noci, a vyhněte se jejich aplikaci na horní víčka - jsou příliš dráždivé na citlivou oblast očí.

Krok 4: Pokud vaše pokožka cítí, jako by potřebovala další vlhkost po nanesení retinoidů, použijte základní hydratační krém, který neobsahuje žádný retinol - přehnaná péče o pleť nepřinese žádaný účinek.

Pokud jste ve svých 40. letech

V čtyřicítce už mimické vrásky mezi obočím a kolem úst nezmizí tak, jak tomu bylo v třicítce. Vaše hladina estrogenu se snižuje, takže vaše pleť je sušší. Celkově budete muset přidat hydrataci a ingredience, které budují kolagen, například peptidy.

Ideální režim péče o pleť v čtyřicítce

Krok 1: Čištění pleti za použití základního, nepěnivý, nevysušující čistícího přípravku v kombinaci s jemným čistícím kartáčem na obličej na pomoc odstranění odumřelých kožních buněk. Vzhledem k tomu, že budete používat pravidelně retinol, budete se muset vyhnout jakémukoliv odlupování pokožky.

Krok 2: Používejte SPF denně, aby te zabránili dalším škodám a vyberte si produkt, který obsahuje antioxidanty v boji proti volným radikálům a jako pomoc zvrátit některé poškození, které již máte.

Krok 3: Retinoidy a peptidy jsou dvě skupiny přísad, které byste měli přidat do své rutiny, pokud jste tak již neučinili. Peptidy mohou pomoci při obnově kolagenu, a to zejména při použití v kombinaci s retinoidy pro zlepšení textury pleti, jako je retinol. Chcete-li získat obě složky v jedné dávce (a za jednu cenu), rozhodněte se pro sérum.

Krok 4: Použijte hydratační krém, který má vysoký obsah glycerinu nebo kyseliny hyaluronové, které pomohou pleti udržet vlhkost, kterou potřebuje.

Ideální režim péče o pleť v padesátce

1. krok: Použijte krémový čistící prostředek, který bude pleť hydratovat a zároveň čistit.

Krok 2: Vyberte si hydratační krém, který obsahuje SPF a udrží pleť hydratovanou a chráněnou. Vzhledem k tomu, že přísady, jako jsou retinoidy dělají pokožku citlivější na sluneční záření, denní použití opalovacího krému je nutností.

Krok 3: Na den, naneste sérum bohaté na peptidy pod SPF na pomoc při budování kolagenu. Hledejte takový, který obsahuje antioxidanty v boji proti volným radikálům nebo kyselinu hyaluronovou, aby uzamkla vlhkost v pokožce.

Krok 4: Na noc, aplikujte retinoid jako je retinol pod váš hydratační krém. Retinoidy se obecně používají v noci, protože vystavením ultrafialovému záření ztrácejí potenci.

Krok 5: Ačkoli to zní příliš jednoduše (a levně), aby to byla pravda, jednoduchá vazelína je top na utěsnění vlhkosti, která je nyní mnohem důležitější než kdykoliv předtím. Použijte ji po všech ošetřujících sérách.

Mějte ale na paměti, že v žádném okamžiku není příliš pozdě začít užívat kvalitní péči o pleť. I když nemůžeme zastavit ručičky času, když uděláme několik změn v našem životním stylu a v rutině péči o pleť, můžeme tyto neúprosné hodiny zpomalit. Začleňte tipy Klingel a jeho přípravky péče o pleť do vašeho každodenního života a jednoduše udržte vaši pleť mladou a svěží.


waiting...