Šortky(0)

Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Šortky(0)

Pánské krátké kalhoty – od KLiNGEL

Krátké kalhoty neodmyslitelně patří k dlouhým horkým letním dnům. Posezení na zahrádkách restaurací, čas strávený u vody nebo u táboráků. To vše spojují pánské kalhoty s krátkými nohavicemi. Jakmile se počasí trochu více oteplí, každý začne „shazovat“ vrstvy oblečení a cítí se nejpohodlněji v krátkých kalhotách a tričku. Někdy je to také jediné řešení, jak se vyvarovat toho, aby byl člověk propocený skrz naskrz. Kraťasy nemusí být nutně spojovány pouze se sportem a sportovním vzhledem. V kombinaci s košilí a blejzrem můžete dosáhnout i velmi elegantního vzhledu. Vyzkoušejte to sami s bermudami ze sortimentu online shopu KLiNGEL.

Bermudy – kalhoty s historií

Pánské bermudy vznikly v britské armádě jako oblečení pro tropické a pouštní klima a jsou dodnes nošeny královským námočnictvem. Svůj název získaly tyto kalhoty kvůli své popularitě na Bermudách, což je britské zámořské teritorium. Jejich vznik je datován do období druhé světové války, kdy vznikly v důsledku nedostatku oblečení na Bermudách. Původně se bermudy nosívaly s ponožkami, které sahaly po kolena. Popularita těchto kalhot přetrvává dodnes a tak je možno zakoupit bermudy z různých materiálů i barev.

Kalhoty pánské v online shopu KLiNGEL

Prohlédněte si stránky našeho online obchodu a vyberte si krátké kalhoty, ve kterých přožijete to pravé léto. Pokud si náhodou nebudete jisti velikostí, kterou máte vybrat, můžete ji překontrolovat v tabulce velikostí, která je k dispozici na našich stránkách. V případě, že Vám objednané zboží i přesto nebude sedět, není to důvod k obavám. Objednané kalhoty je možné do 14 dnů zaslat bezplatně zpět. Objednávání a nakupování online u KLiNGEL je tak pohodlné. Tak neváhejte ani vteřinu a vyzkoušejte to také!


waiting...