Pásky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Pásky(0)

Pánské opasky od KLiNGEL

Opasek, hovorově též pásek, je specializovaná součást oděvu. Může se jednat také o zvláštní doplněk oděvu. Opasek vždy slouží k opásání (přepásání) trupu lidského těla zhruba ve výši boků. Pásky jsou dokumentovány jako mužský prvek oblečení již od doby broznové. Opakovaně byly i nebyly součástí oděvů mužů i žen, v závislosti na současné módě. V západním světě byly opasky běžné více pro muže, s vyjímkou raného středověku, pozdní 17. století v Matově a sukně/blůza kombinací mezi roky 1900 a 1910. Secesní přezky na pásky jsou nyní sběratelskými kousky.

V moderní době muži začali nosit kožené opasky ve 20. letech 20. století, společně s tím, jak pasy kalhot klesly níže. Předtím byly pásky užívány především pro dekorativní účely a byly spojovány s armádou. A kromě toho, kalhoty z toho období dokonce neměly poutka na opasky. První zaznamenané užití takovýchto poutek bylo v roce 1922, kdy je přidala firma vyrábějící džíny. V dnešní době je pro každého muže samozřejmostí nosit ke svým kalhotám kožené nebo jiné pásky. V našem sortimentu online zásilkového obchodu KLiNGEL si zajisté vyberete. V nabídce jsou pásky různých barev i provedení.

Objednejte si pásek přes internet u KLiNGEL

V naší nabídce najdete pánské opasky, které Vám jistě padnou do oka. U KLiNGEL nakupujte rychle a jednoduše. Zdlouhavé cestování za nákupy můžete s klidem hodit za hlavu, protože teď již můžete pásky do Vašeho oděvního repertoáru objednávat přímo z pohodlí domova. Během pár kliknutí na stránkách internetového obchodu KLiNGEL je zboží objednáno. Je to tak snadné, že si to rozhodně nemůžete nechat ujít!


waiting...