• více než 20.000 produktů online
  • bezpečný nákup
  • móda pro každý typ postavy
Pásky(13)
Seřadit podle:
Filtrovat podle:

Pánské opasky od KLiNGEL

Opasek, hovorově též pásek, je specializovaná součást oděvu. Může se jednat také o zvláštní doplněk oděvu. Opasek vždy slouží k opásání (přepásání) trupu lidského těla zhruba ve výši boků. Pásky jsou dokumentovány jako mužský prvek oblečení již od doby broznové. Opakovaně byly i nebyly součástí oděvů mužů i žen, v závislosti na současné módě. V západním světě byly opasky běžné více pro muže, s vyjímkou raného středověku, pozdní 17. století v Matově a sukně/blůza kombinací mezi roky 1900 a 1910. Secesní přezky na pásky jsou nyní sběratelskými kousky.

V moderní době muži začali nosit kožené opasky ve 20. letech 20. století, společně s tím, jak pasy kalhot klesly níže. Předtím byly pásky užívány především pro dekorativní účely a byly spojovány s armádou. A kromě toho, kalhoty z toho období dokonce neměly poutka na opasky. První zaznamenané užití takovýchto poutek bylo v roce 1922, kdy je přidala firma vyrábějící džíny. V dnešní době je pro každého muže samozřejmostí nosit ke svým kalhotám kožené nebo jiné pásky. V našem sortimentu online zásilkového obchodu KLiNGEL si zajisté vyberete. V nabídce jsou pásky různých barev i provedení.

Objednejte si pásek přes internet u KLiNGEL

V naší nabídce najdete pánské opasky, které Vám jistě padnou do oka. U KLiNGEL nakupujte rychle a jednoduše. Zdlouhavé cestování za nákupy můžete s klidem hodit za hlavu, protože teď již můžete pásky do Vašeho oděvního repertoáru objednávat přímo z pohodlí domova. Během pár kliknutí na stránkách internetového obchodu KLiNGEL je zboží objednáno. Je to tak snadné, že si to rozhodně nemůžete nechat ujít!


waiting...
všechny ceny jsou včetně DPH Poštovné a balné ve výši 139,- Kč platíte při jedné objednávce pouze jednou