Noční košile(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Noční košile(0)

Pánská noční košile od KLiNGEL – proč ne?

Noční košile dnes rozhodně není jen výsadou žen, jak si většina lidí nejspíše myslí. Dlouhá noční košile je běžným druhem nočního prádla. Nosí je jak muži, tak ženy. U žen se však těší větší oblibě. První zmínky o spaní v nočních košilích jsou ze 7. století, ale v Čechách je o tvz. sukni ložničné zmínka prvně až z roku 1492. První noční prádlo tohoto typu bylo velmi rozměrné a patřilo k výsadám majetnějších lidí. Všeobecně se tento druh oděvu ujal až v 19. století a v některých zemích dokonce ještě později. Až do 19. století je noční košile jediným typem nočního prádla, který nosili jak muži, tak ženy a děti. Až koncem 19. století a především na začátku následujícího století se vedle těchto košil začala používat také pánská pyžama. Dámská pyžama se začala objevovat až po první světové válce.

V československé armádě se noční košile nosily dokonce až do roku 1965. Nicméně dodnes tento typ oblečení z šatníků mužů nevymizel a je tak patrné, že si díky své pohodlnosti dokáže získat obdiv nejednoho muže. Vyzkoušejte sami pánské noční košile z online zásilkového obchodu KLiNGEL a přesvědčte se sami.

Noční košile pánská online od KLiNGEL – pohodlí ve Vaši posteli

Spěte pohodlně v nočních košilích z online katalogu KLiNGEL. Až tento typ oblečení do postele vyzkoušíte poprvé, nebudete již chtít jiné. K objednání použijte nákupní košík na našich online stránkách. Je to jednoduché a navíc vše zvládnete zařídit přímo z domova. Takto se nemusíte zbytečně vláčet po nákupech v kamenných obchodech. Vaši velikost si můžete zjistit v tabulkách velikostí, které jsou rovněž k dispozici online. Neváhejte tedy a objednejte si svoji pánskou noční košili již dnes!


waiting...