Dlouhá trička(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Dlouhá trička(0)

Pánská trička s dlouhým rukávem

Vědět jak nosit pánské tričko s dlouhým rukávem může být někdy výzva. Pánské triko s dlouhým rukávem je ideálním základem pro jakékoliv zimní oblečení. Nebojte se, nesnažíme se vás vyděsit chladným počasím, my jsme ti kteří vás během něj nastylují. Stejně jako každé jiné tričko, i pánská trička s dlouhým rukávem přicházejí v mnoha barvách, a stylových variacích: s kulatým výstřihem, V-výstřihem, raglánové a oblíbené žebrované. Třeba si vědět jen vybrat.

Pánská trička s dlouhým rukávem

Jelikož pro pánská trička s dlouhým rukávem neexistuje žádná standardní definice, většina lidí myslí na tričko jako kousek, který má krátké rukávy, žádné knoflíky a žádný límec. Trička nabízejí svému nositeli každodenní komfort, ale většina z nich je vhodná pouze do teplého počasí. Jelikož pánská trička s dlouhými rukávy opravdu velmi neodpovídají zmíněné definici, staly se oblíbenými až od let 1970. Skládají se ze stejného materiálu a jsou i stejného designu jako běžné trička, jen mají prodloužené rukávy. Pánská trička s dlouhým rukávem mohou být nošeny pod klasickými tričky, nebo samostatně a jsou vhodné do chladnějšího počasí. Když se nosí pod tričkem s krátkým rukávem v kontrastní barvě, okamžitě máte styl nazvaný vrstvení.

Trička s dlouhým rukávem mohou být formou osobního projevu, protože jsou často potištěné s logy značek nebo sportovních týmů. Vzhledem k tomu, že pánská trička s dlouhými rukávy jsou v současné době v módě najdete je v nabídce většiny prodejen a samozřejmě i KLINGEL.

Různé střihy pánských triček s dlouhým rukávem

Trička mohou být zhotoveny v přiléhavém střihu, nebo volném střihu. Které z nich si vybrat je zcela věcí osobních preferencí. Ty přiléhavé jsou často používány při cvičení, aby se zabránilo vyhrnutí při pohybu. Volnější, dlouhé trička jsou běžnou volbou pro každodenní nošení.

Kulatý nebo V - výstřih? Oba tyto klasické výstřihy stojí za zvážení. Doporučuje zvolit výstřih, který ladí se zbytkem vašeho oblečení, když vrstva. Například pokud máte na sobě mikinu s kulatým výstřihem i vaše tričko by mělo mít stejný tvar výstřihu.

Materiál pánských triček s dlouhým rukávem

Trička jsou obvykle z bavlny, aby poskytovaly prodyšný a pohodlný pocit, ale mohou být vyrobeny z různých jiných materiálů, které poskytují celou řadu dalších vlastností. Následující seznam materiálů ukáže rozsah jednoduchého pánského trička s dlouhými rukávy.

Bavlna

Trička jsou nejčastěji vyrobeny z bavlny nebo bavlněných směsí s jinými syntetickými vlákny. Jak bylo uvedeno výše bavlna zajišťuje chlad a některá i pružnost pro lepší tvar trička s dlouhým rukávem. Bavlněná trička se při praní v horké vodě mohou zmenšit. Proto se do směsi přidávají syntetická vlákna, které jí přidají odolnost a "praniuvzdornosť". Bavlna je hypoalergenní a odolná vůči prachu a roztočům, proto je dobrou volbou pro alergiky. Trička zhotovené z bavlny jsou také biologicky rozložitelné a organická bavlna je vyrobena s menším množstvím chemických látek, aby se snížila uhlíková stopa materiálu.

Vlna

Pánské tričko s dlouhým rukávem vyrobené z vlny by se mohlo nazvat svetr, ale vlnu je možné plést dostatečně hustě, aby spadala pod kategorii tričko. Stejně jako bavlna, i vlna může být smíšená se syntetickými vlákny, aby poskytovala různé výhody. Vlněné trička jsou nejvhodnější do chladného počasí, protože vlna poskytuje přirozenou izolaci. Vlna je také ohni a plísním vzdorná. Je vhodná i pro pány, kteří trpí artritidou.

Hedvábí

Stejně jako vlna a bavlna, i hedvábí je 100 procentně přírodní vlákno, takže pánové, kteří jsou alergičtí na syntetické materiály mohou nosit hedvábné trička s dlouhým rukávem. Hedvábí je často spojován s pyžamy pro svou chladivost a jemnost. Hedvábí poskytuje teplo a dýchá při vyšších teplotách. Hedvábí je odolný mačkání a roztržení. Stejně jako ostatní přírodní vlákna, může být smíchán se syntetickými vlákny pro změnu vlastností materiálu nebo snížení nákladů.

Kašmír

Kašmír je druh vlny pocházející z kašmírských koz. Vlna je velmi jemná a známá pro svou pevnost, měkkost a izolaci. Kašmír je odolné vlákno, rezistentní proti mačkání. Další výhodou kašmírových triček je, že po praní a nošení se nežmolkovatí a věkem se stávají měkčími. Kašmír může být smíchán s hedvábím a poskytovat tak více splývavosti. Přidáním bavlny do kašmíru získáme finančně méně nákladné trička.

Barvy pánských triček s dlouhým rukávem

Nadčasová černá, bílá a šedá. A někdy i námořnická. Tyto nadčasové odstíny jsou ty, co dají základ každému úspěšnému šatníku a často jejich klasifikujeme jako "základní".

Bílá: ztělesnění trička. Pro spodní prádlo neexistuje lepší volba a je to i nejlepší barva na kombinování s klasickými indigo džínami. Bílá spolupracuje s každým tónem pleti a nemá žádné "vedlejší účinky". Vysoce doporučená.

Šedá: úpletová nebo melír šedá je směsí různých odstínů a konečný efekt textury je velmi lichotivý - zvláště pokud chcete aby vaše tričko vizuálně zvýraznilo tvary vašeho těla. Jediné upozornění: pokud patříte k pánům, kteří se více potí, na šedé to bude podstatně výraznější.

Černá: přestože černá zůstává populárním odstínem, není nutně nejlepší volbou pro tričko. Barva rychle vybledne a stejně jako jakékoliv jiné černé oblečení, může se zdát v průběhu dne až příliš ostré. Ale zase, zůstaňme v pozitivním duchu - černé tričko s dlouhými rukávy je skvělé na vrstvení, ideálně pod mikiny nebo saka během chladnějších měsíců.

Námořnická modrá: obvykle není dostupná ve standardních multi - baleních, ale je to rafinovaná volba, která dělá stejnou práci jako černá, ale stále zůstává přátelská dennímu světlu, díky odstínu, který mě větší hloubku. Je skvělá na vytváření vzhledu tón - v - tónu když se zkombinuje s denimem a modrou bundou.

Ostatní barvy: žádná přísná pravidla neexistují. Pánská trička s dlouhým rukávem jsou jednoduchým, cenově dostupným a efektivním způsobem jak experimentovat s barvami. Odstíny červené, růžové, zelené - pokud existuje barva, po které toužíte, zkuste to na tričku s dlouhými rukávy.

Žebrované variace pánských triček s dlouhým rukávem jsou nejběžnější volbou. Stanou se ústředním bodem outfitu a je možné je nosit samostatně, nebo zkombinované s bundou nebo mikinou. Při vrstvení trička s dlouhými rukávy mějte na paměti, že můžete jít do výrazného nebo subtilního stylu. Abyste dosáhli výrazný zjev zvolte zářivé, stand-out barvy, a volte černou, bílou nebo neutrální možnosti chcete-li dosáhnout decentnějšího vzhledu.

Hrajte si se stylem triček s dlouhým rukávem a noste je pod graficky potištěnou košili, vzdávajíce hold grunge stylu. Pro uvolněnější outfit se světlým denimem. Noste správnou velikost pro uhlazený zjev nebo o číslo větší pro uvolněný, ležérní zjev.


waiting...