Osobní váhy(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Osobní váhy(0)

Osobní váhy

Nejen k hubnutí, ale také k udržení ideální váhy neodmyslitelně patří i kvalitní osobní váha. Kvalitní váha by však neměla jen vážit, mnozí uživatelé ocení i přidané funkce jako je měření tuku, vody či svalové a kostní hmoty v těle. Ty nejlepší dokonce vypočítají míru únavy vašeho organizmu.Osobné váhy se pohybují v různých cenových kategoriích. Při výběru váhy však třeba mít na paměti, že cena nemusí být tím pravým ukazatelem jejich kvality.

Kvalitní osobní váhy v KLiNGEL

Už to není jen období po Vánocích či velikonočních svátcích, kdy se častěji stavíme na váhu. Nový, zdravý životní styl přináší spolu se zvýšenou tělesnou aktivitou při sportech i změnu stravovacích návyků a osobní váhy se tak staly jakýmsi společníkem a "varovným prstem" na naší cestě přeměnou nebo udržení si své váhy. I KLiNGEL chce být při tom a přináší osobní váhy s dobře čitelnou stupnicí s manuálním nastavením nulování. Nezapomínáme ani na bezpečnost a plocha na vážení má kvalitní protiskluzový povrch. Kromě mechanických osobních vah KLiNGEL nabízí i digitální váhu s velkým LCD displejem na praktickém ovladači s okamžitým vážením do 180 kg.

Jak si vybrat kvalitní osobní váhu?

Přesnost je jedním z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje kvalitu osobní váhy. Každá z vah má určitou citlivost a ne každá umí zaznamenat nárůst, nebo pokles hmotnosti když jde jen 100g. Důležitým kritériem je jednoduchost nebo naopak složitost obsluhy osobní váhy a její ovládání či instalace. Bezpečnost musí být samozřejmě na prvním místě, proto je rozhodující také stabilita při nástupu a výstupu z váhy, stabilní udržení váhy na svém místě ať už je to při mokré nebo suché podlaze.

Multifunkční osobní váha

Náročnost zákazníků se zdravým životním stylem dovedla výrobce osobních vah vytvořit přístroj, který nebude měřit pouze samotnou hmotnost. Multifunkční nebo i diagnostické osobní váhy kromě tělesné hmotnosti měří i tělesný tuk, vodu v těle, měří kostní a svalovou hmotu, vypočítají BMI (Body Mass Index - index tělesné hmotnosti), BMR (Basal Metabolic Rate - bazální metabolismus). Samozřejmostí je paměť pro více osob (až do 10 osob).

Designové osobní váhy

Tak, jak se všude v domácnosti setkáváme s designem, i taková obyčejná věc, jakou je osobní váha, může splňovat funkci designového prvku. Elegantní koupelna si určitě zaslouží elegantní osobní váhu ve skleněném provedení, nebo s jemnými kovovými prvky. Hravou koupelnu plnou pestrých barev jistě rozzáří i váha s květinovým motivem, nebo výrazné svěží barvy. Přišli jste na chuť retro stylu? Pozor, protože už i osobní váhy se oblékli do tohoto "staronového" šatu a osobní retro váha si získává stále více příznivců.


waiting...