• Flitry
Kompletten Look kaufen Mantel Tasche Hose Shirt
Trendový outfit

Akcenty v metalických barvách dodají vašemu outfitu více výjimečnosti a zaručeně se postarají o obdivné pohledy. V naší ležérní bundě v krásné zlaté barvě se budete cítit nejen pohodlně, ale užijete si i množství obdivných pohledů. Dokonale se k ní hodí bílé kalhoty, pohodlná halenka s metalickými detaily a kabelka v podobné barvě.

Shop the look

Vneste do svého šatníku lesk a záři

S teplými nebo studenými akcenty v metalických barvách dodáte každému outfitu nádech dokonalosti a budete plně v trendu. Metalické barvy rozzáří tvář a svědčí dáme v každém věku.
Sarina - naše expertka na trendy

Na nošení metalických trendů není žádná dáma příliš stará! Váš věk je zcela vedlejší, protože metalický look rozzáří každou dámu do dokonalého lesku! Zkombinujte zlatou barvu například s bílými kalhotami nebo kalhotami různých tónů béžové a budete nepřehlédnutelná. A dámy, které milují pohodlí si mohou jednoduše obléci své oblíbené džíny - nebo kombinovat během chladnějších letních dnů s džínovou bundičkou. Já můj nový top značky Laura Kent nejraději nosím s mými oblíbenými džínami. Zvláště během chladnějších letních dnů mě dokonale rozzáří.

MAUVE