• více než 20.000 produktů online
  • bezpečný nákup
  • móda pro každý typ postavy
Newsletter

Newsletter - přihlášení

Vaše zadání bylo neúplné nebo neplatné. Opravte nebo doplňte své zadání v polích označených červenou barvou a zkuste to znovu.

Přihlaste se na bezplatné zasílání newsletterů a profitujte!

Exkluzivní pouze pro Vás:
  • Aktuální módní trendy
  • Exkluzivní slevy
  • Atraktivní akce a soutěže
  • Profesionální poradenství
Pole označená * jsou povinná. Poskytnutí ostatních údajů je dobrovolné a lze je kdykoliv změnit.
Ano, chci dostávat pohodlně e-mailem informace o nabídkách, výhodných nákupech a o akcích od společnosti KLiNGEL (týkající se zejména dámského a pánského oblečení, doplňků, bot, šperků a hodinek, prádla, bydlení, domácnosti, multimédií, sportu, volnočasových aktivit a drogerie).Můj souhlas zahrnuje to, že společnost Mail Order Finance GmbH předává údaje jejímu poskytovateli služeb salesforce.com, Inc. a vyhodnocuje moje chování při nákupu a uživatelské chování, aby šlo budoucí reklamní nabídky zasílané e-mailem lépe přizpůsobit mým osobním zájmům. (Bližší informace o ochraně Vašich údajů a zpracování údajů najdete v našich upozorněních týkajících se ochrany osobních údajů).Výše uvedený souhlas, jenž jsem udělil společnosti Mail Order Finance GmbH můžu kdykoliv s účinkem do budoucna odvolat. (Zdarma e-mailem na adresu service@klingel.cz nebo prostřednictvím příslušného odhlašovacího odkazu na konci každého newsletteru).¹Poukázka na slevu je platná výhradně pro nové abonenty. Výplata nákupní poukázky v hotovosti není možná. Poukázka je nepřenosná a nelze ji kombinovat s jinými slevami a akcemi. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění poukázky je 1.100 Kč. Nákupní poukázka je platná 30 dní od jejího obdržení.
¹Poukázka na slevu je platná výhradně pro nové abonenty. Výplata nákupní poukázky v hotovosti není možná. Poukázka je nepřenosná a nelze ji kombinovat s jinými slevami a akcemi. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění poukázky je 1.100 Kč. Nákupní poukázka je platná 30 dní od jejího obdržení.

waiting...
všechny ceny jsou včetně DPH Poštovné a balné ve výši 139,- Kč platíte při jedné objednávce pouze jednou