Tabulka velikostí pro dámy

Vyberte si tu správnou velikost

Ješte stále jste si není jistá, která velikost je pro Vás ta správná? Jednoduše se zmerte!Namerené hodnoty srovnejte s našimi v tabulce na této strane a takto najdete Vaši konfekcní velikost. Krome bežných standardních konfekcních velikostí u nás najdete i speciální velikosti: prodloužené velikosti, zkrácené velikosti a extra krátké velikosti. Dodržujte pokyny na ošetrování výrobku uvedené výrobcem!

Zjistete si správnou velikost

Merte se tesne pri tele, ve spodním prádlu. Nejlépe bude, když Vám nekdo pomuže – výsledek merení bude ješte presnejší. Srovnejte namerená císla s císly v tabulce a zjistite svou správnou objednávací velikost.

Dámské vrchnií oblecení

 

Podprsenky, korzety, body, korzetové podprsenky

Tvarující kalhotky

U vetšího rozdílu mezi pasem a boky vždy vyberte vetší velikost!

Správný výber strihu pro Dámy

Naši módu nabízíme v ruzných tvarech a strizích. Zda oblibujete priléhavé strihy nebo volnejší modely závisí od Vašeho stylu a Vaší postavy. Tip: prohlédnete si pozorne oblíbené oblecení z Vašeho šatníku a pri objednávání sáhnete po móde v podobném strihu.
Střihy kalhot

V naší nabídce najdete kalhoty ruzných strihu. Stací si vybrat ten správný, který Vám zarucí, že kalhoty perfektne sednou a Vy se budete cítit pohodlne. Bez dlouhého hledání, porovnávání a bez zdlouhavého merení: názvy strihu a piktogramy Vám ukáží tu správnou, jednoduchou a rychlou cestu ke kalhotám.