• více než 20.000 produktů online
 • bezpečný nákup
 • móda pro každý typ postavy
Top značky se slevami až do 50% |K NABÍDCE
Top značky se slevami až do 50% |K NABÍDCE
Prádlo, Anita Rosa Faia(7)
Filtrovat podle:
Seřadit podle:
Filtrované podle:

Kategorie

Filtrovat & třídit

 • Seřadit podle:
  Nejprodávanější
 • Velikost
 • Příbuzné barvy
 • Typ produktu
 • Cena
 • Značka
  Anita Rosa Faia
 • Zapínání
 • Design
 • Styl
 • Vlastnosti materiálu
 • Zvláštnosti

Seřadit podle:

Prádlo, Anita Rosa Faia(7)
1

Dámské prádlo Anita Rosa FAIA

Proč se rozhodnout pro dámské prádlo Anita Rosa FAIA? Pro její vášeň pro detail. Pro neustálou snahu o zlepšení produktů, vývoj nových materiálů, jemné doladění perfektních střihů. Dámské prádlo Anita Rosa FAIA našlo dokonalou rovnováhu mezi celou řadou faktorů: barvami a vzory, krajkami a výšivkami. Nové trendy, dlouholeté zkušenosti, technické a odborné znalosti a vášeň pro krásu - to vše vytváří vysoce kvalitní dámské prádlo, která nejen skvěle sedí, ale je i atraktivní a elegantní.

Dámské prádlo Anita Rosa FAIA

Historie dámského prádla Anita Rosa FAIA se začala psát v Drážďanech roku 1886, kdy Ernst Max Helbig, pradědeček dnešního majitele Georg Weber-Unger založil společnost. V prvních letech vyráběli elastické šle a také elastické tělové pásy. Pánové i dámy byly v těch dobách spíše zavalití, což znamenalo, že tyto typy výrobků byly nejžádanější. V roce 1900 Anita Rosa FAIA vyrobila první korzety a o deset let později první ortopedické pásy a bandáže. V roce 1917 převzal společnost Dr. Walter Helbig, dědeček dnešního majitele.

V roce 1930 měla společnost již 3000 švadlen, roční obrat 17 milionů říšských marek a stala se významným výrobcem šlí a korzetů.

Po bombardování a úplné likvidaci výrobních závodů, se Anita Rosa FAIA po válce odvážila na nový začátek v Drážďanech pod sovětskou okupací. Během těch let bylo Rusko hlavním dodavatelem surovin a také největším odběratelem korzetů a pásů. Tyto výrobní závody byly nakonec v roce 1971 uchopeny východoněmeckým státem, který byl v té době pod komunistickou nadvládou a společnost Anita Rosa FAIA byla prohlášena za státní podnik.

V roce 1949 dcera Dr. Helbiga, Dr. Christine Weber-Unger, a její manžel Dr. Heinrich Weber-Unger, rodiče současného majitele Georg Weber-Unger, znovu založili společnost v demokratickém západním Německu. Prostřednictvím série náhod, bylo společnosti nabídnuto první patro bývalého pivovaru Schlossbrauerei v Brannenburg, bylo rychle vybavené šicími stroji a sloužilo jako první výrobní závod.

Dr. Christine Weber-Unger byl inteligentní dáma s hlavou pro podnikání. Měla mimořádný smysl pro nové a slibné možnosti. Poznala potenciál ve vytvoření speciální "kojící podprsenky" a navržení speciální spodního prádla a plavek pro těhotné dámy. Viděla potřebu speciálních produktů na podporu dam, které podstoupily operaci prsu.

Koncem 20. století převzal žezlo společnosti Anita Rosa FAIA Georg Weber-Unger a společnost začala expandovat mimo hranice Německa. . Prodejní a distribuční pobočky byly založeny ve Francii, Anglii, Švýcarsku a Holandsku; Společnost zřídila své vlastní výrobní závody v Rakousku, České republice a Portugalsku.

Prodejní a distribuční pobočky byly založeny v USA, Portugalsku, Belgii, Španělsku a Polsku. Nová budova byla postavena pro celosvětové logistické centrum v Kufsteinu a společnost začala investovat v Asii, založením vlastních výrobních poboček v Thajsku a Myanmaru.

Dámské prádlo Anita Rosa FAIA a Klingel

Klingel svou nabídkou dámského prádla Anita Rosa FAIA vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších dám a to nejen na funkčnost, ale i na atraktivní zjev.

Dámy si mohou vybírat z množství různých stylů. Je zřejmé, že existují styly, které sedí některým dámám v porovnání s ostatními, lépe. Bohužel většina dam neví, jaký styl spodního prádla je pro ni nejvhodnější, dokud ho nevyzkouší a nenosí. Jsou styly, které jsou mnohem pohodlnější než ostatní. V konečném důsledku, dobře padnoucí dámské prádlo, bez ohledu na styl nebo značku, by nemělo zvýrazňovat linii kalhotek a podprsenka by se neměla zařezávat. To je vždy no-no.

Dámské prádlo Anita Rosa FAIA najdete v naší nabídce v široké škále materiálů. Ačkoli, nejvíce používaným, pro praktické každodenní nošení, je bavlna. Tento materiál nabízí pro nositelku řadu podstatných výhod. Je měkký a má co nabídnout, dělá nošení pohodlnějším a zaručí, že bude dělat každý pohyb s nositelkou. Bavlna absorbuje vlhkost a odvádí ji pryč od těla. Umožňuje rychlé odpařování potu z pokožky. Jiné speciální typy prádla mohou být zhotoveny z množství různých materiálů. Satén a hedvábí jsou preferované pro hladkou a chladivou texturu a lesklý vzhled. Nylon a polyester se také nosí z těchto důvodů, a tyto materiály jsou méně nákladné. Mohou být použity i na tvarujícím dámském prádle. Spandex a lykra jsou nejčastěji používané při výrobě tvarujícího dámského prádla.

Anita Rosa FAIA je v popředí i pokud jde o podprsenky pro dámy s většími prsy. Její podprsenky ve velkých číslech jsou navrženy tak, aby poskytovaly komfort a podporu dámám s větší velikostí podprsenky. Moderní plus velikosti jsou k dispozici v široké škále velikosti a stylů. Návrháři podprsenek Anita Rosa FAIA pochopili, že nemusíte obětovat pohodlí, abyste vypadaly nádherně a dny nudných bílých podprsenek pro dámy s plus velikostí se díky jejich modelům chýlí ke konci.

Absolutně nejdůležitějším faktorem při nákupu podprsenky ve velkých číslech, je správný střih. Správně padnoucí podprsenka zvedne vaše prsa a vytvoří tvar přesýpacích hodin, který lichotí vašim křivkám. Pamatujte, že vaše podprsenka vám nikdy nesmí způsobovat bolest nebo nepříjemné pocity. V správné velikosti se budete cítit stejně dobře jako vypadat.

Dámské prádlo Anita Rosa FAIA začínala výrobou korzetů. Tento praktický a svůdný kousek je i dnes nedílnou součástí nabídkou této značky. Přestože pro mnohé z vás korzet reprezentuje jednu věc: zastaralé spodní prádlo spojené s nepohodlím, korzety v módním průmyslu mají množství dobrých důvodů pro dobývání světa módy, stejně módních, jakož i osobních, včetně tvarování ženské postavy. V současnosti jsou cíle formujících korzetů Anita Rosa FAIA stejné, jako byly ve viktoriánské éře. Zeštíhlující efekt. Dámy mají při koupi tradičního korzetu na výběr z možností, které určují tvar a velikost. "Overbust" korzet funguje i jako podprsenka a zvedá prsa. Druhou možností je "Underbust" korzet, který se nosí s oddělenou podprsenkou.

Jedním z nejtěžších kroků při koupi tradičního korzetu je pochopení jeho dimenzování. Vzhledem k tomu, že účelem korzetu je zmenšení vlastního pasu, měření jsou velmi důležité. Avšak na rozdíl od jiného oblečení nebo spodního prádla, korzety jsou měřeny ve stavu, kdy jsou zašněrované, resp. zapnuté, což znamená, že zakoupená velikost by se měla shodovat s velikostí, kterou chce dáma dosáhnout korzetem a ne aktuální rozměr pasu.

Anita Rosa FAIA produkuje několik různých stylů dámských kalhotek, které jsou vhodné pro celou řadu příležitostí. Dámské prádlo s nízkým pasem je méně viditelné pokud nosíte rady kalhoty s nižším sedem. Vysoce vykrojené dámské prádlo je komfortnější pro dámy, které mají pocit, že nízko krojené prádlo může být omezující. Jiné styly dámského prádla poskytují více či méně pokrytí a neměly by vytvářet viditelné linie pod oblečením. Klasické kalhotky jsou praktickým, každodenním prádlem, které většina dám považuje na nejpohodlnější. Když kupujete dámské prádlo, věnujte pozornost výběru správné velikosti pro nejvíce pohodlí. Většina výrobců a tak i Anita Rosa FAIA vychází při dimenzování dámského prádla z rozměrů pasu a boků. Ačkoli, rozměr pasu samotný funguje pouze v případě nouze.

Dámské prádlo Anita Rosa FAIA je atraktivní, je funkční, cenově dostupné a je tu pro vás v naší on-line prodejně.


waiting...

250 Kč uvítací sleva⁴

Bezplatné přihlášení⁴

 • Aktuální módní trendy
 • Exkluzivní slevy
 • Atraktivní akce a soutěže
 • Profesionální poradenství

Bezplatné přihlášení⁴

Pole označená * jsou povinná. Poskytnutí ostatních údajů je dobrovolné a lze je kdykoliv změnit.
KONTAKTY
546 605 000* *Jsme tu pro Vás Po - Pá 8.00-18.00, So 8.00-13.00
BEZPEČNÁ PLATBA
 • Dobírka
 • Visa
 • Mastercard
SLEDUJTE NÁS
všechny ceny jsou včetně DPH Poštovné a balné ve výši 139,- Kč platíte při jedné objednávce pouze jednou