Noční košile(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Noční košile(0)

Dámské noční košile

Být krásná a sexy v posteli za všech okolností je zřejmě možné pouze pro hvězdy showbyznysu, které nás touto představou pravidelně krmí. Co si oblékají do postele? Jen kapku parfému tak, jak Marilyn Monroe? Určitě ne. Jistě vás potěší celé spektrum nádherných dámských nočních košil. Vyplatí se zvolit o číslo větší velikost, která vám umožní volný pohyb. Vždyť spát v něčem, co vás tlačí a omezuje, je doslova nemožné.

Dámské noční košile

Noční košile, nyní termín pro dámské oblečení nošené do postele, je historicky trochu matoucí pojem. Od šestnáctého až osmnáctého století, to byla mužská volná košile. V sedmnáctém a osmnáctém století, to bylo dámské neformální oblečení na den, postupně přijaté oběma pohlavími.

Dnes mají dámy ve svém šatníku mnoho různých nočních košil a nosí je v závislosti na nálady a potřeby. Nákup nové noční košile začíná určením stylu, který chceme koupit a pak se zaměříme na údaje, jako je barva a materiál. Jsou dámy, které preferují pohodlí, jsou dámy, které chtějí být i v noci sexy, a jsou náročné dámy, které chtějí být sexy a v pohodlí současně. Klingel vám nabízí dámské noční košile v největším výběru za nejlepší možnou hodnotu.

Styly dámských nočních košil

Stejně jako u kteréhokoli módního kousku i u nočních košil, dámy preferují jeden styl přes druhý v průběhu různých ročních období nebo při zvláštních příležitostech. Hřejivé flanelové noční košile jsou jako stvořené pro studené, bouřlivé zimní noci. Tenké noční košile jsou zase ideální na léto, a jsou obvykle v soupravě s negližé nebo županem, v závislosti na preferencích. Intimní příležitosti mají tendenci vyžadovat třeba krásnou hedvábnou noční košili. Některé z nejběžnějších stylů dámských nočních košil vám Klingel nyní představí.

Noční košile přicházejí v mnoha různých stylech. Noční košile s dlouhými rukávy, vysoce ke krku na chladné měsíce. Noční košile s krátkými rukávy v délce po kolena jsou skvělou volbou v létě, zatímco košilka na ramínka vnáší do ložnice smyslný nádech. I když by noční košile měly být pohodlné, někdy jsou zhotoveny s designovými prvky jako jsou krajky nebo volánky, které je činí více stylovými. Proto, výběr té správné noční košile je otázkou osobního stylu a požadavků na úroveň pohodlí. Noční košile přicházejí v mnoha různých materiálech, od hřejivé bavlny až po hladký hedvábí.

Samozřejmě zvláštní kapitolu tvoří sexy noční košilky. Jsou to krátké, sladké kousky, které vypadají lákavě a koketně, ale nemusí být nejpohodlnějšími kusy oblečení na světě. Ale tyto noční košilky nemilujeme kvůli praktičnosti, jsou navrženy pro zábavu. Přicházejí ve všech barvách, od jednoduché černé až po odstíny duhy.

Materiály dámských nočních košil

Oblečení vyrobené na spaní musí být pohodlné, takže výrobci obvykle používají jen ty nejkvalitnější textilie na výrobní lince. Kupující potřebuje při rozhodování znát rozdíly mezi tkaninami, protože materiál má vliv na cenu, péči i životnost. Pro maximální pohodlí, většina výrobců volí použití prodyšných látek, které jsou lehké na pokožce, jako bavlna a hedvábí. Bavlna je organická látka, která pochází z rostlin a pokud je velmi jemně tkaná je neuvěřitelně měkká a hřejivá pro pokožku. Hedvábí je lesklý, hladký materiál, který působí na pokožku chladivě.

Noční košile je v blízkém kontaktu s vaším tělem po dlouhou dobu a dotýká se velké plochy pokožky. Hmotnost vašeho těla prosazuje důsledný kontakt s tkaninou, takže je opravdu důležité investovat do kvalitního nočního oblečení, které je bezpečné a jemné. Bavlna je přirozenou volbou. Pracovala pro celé módní generace a hodnoty znalé dámy, hledají to nejlepší, co příroda může nabídnout.

Bavlna vs. hedvábí

Z těchto dvou, je hedvábná noční košile dražší varianta. Je i složitější starat se o modely z hedvábí, protože během praní resp. čištění musíte pečlivě dodržovat pokyny. Hedvábí je nutné prát ručně, protože rotační rameno uvnitř pračky může způsobit poškození tohoto materiálu. Bavlnu, na druhé straně, můžete prát v pračce. Ačkoli, bavlna se zvykne srazit, pokud je vystavena vysokým teplotám, proto bavlněné noční košile perte při mírných teplotách. A bavlněné noční košile můžete klidně sušit i v sušičce, na rozdíl od hedvábí. Při správné péči jako bavlna, tak i hedvábí přežijí mnoho let, dokonce více než mnoho syntetických vláken.

Výhody bavlněných nočních košil

Bavlna je přírodní vlákno, které dýchá s vámi. Pokud trpíte nočním pocením, bavlna pomůže vašemu tělu v termoregulaci. Pokud máte tendenci spát v jedné pozici po dlouhou dobu a přehřejete se, bavlna vás udrží chladnějšími a suššími, takže ráno budete méně ztuhlá a rozbolavělá.

Bavlněná noční košile odvádí vlhkost z těla a pomáhá vytvářet prostředí s řízenou vlhkostí na povrchu pokožky. To znamená méně pocení a nepříjemného lepkavého pocitu, který s ním přichází.

Volnější střih! Ano jedno z důležitých rysů bavlněných nočních košil je, že nejsou těsné, ani neomezují, cítíte se v nich komfortně. Bavlněná noční košile i po mnoha vypráních bude vypadat skvěle. Pravděpodobně ji zunujete dlouho předtím, než by se opotřebovala.

Bavlna je přirozeně lehká a měkká na dotek. V závislosti na tom, jak je tkaná, na pokožce ji téměř nebudete cítit. Skvěle drží barvu, potisk zůstane živý a bílá bude zářit i při minimální péči.

Péče o jemné noční košile

Noční košile, spolu se spodním prádlem, jsou často z jemných tkanin, jako krajka nebo gáza. Zacházet s nimi třeba stejně pečlivě jako s hedvábím. Neměly by být vystavena žádnému hrubému praní, to znamená, že je musíme prát ručně. Sušičky také mohou poškodit tyto kousky, takže sušení na vzduchu funguje nejlépe. I v případě, že vaše noční košile má na sobě ozdoby jako mašle, nebo kamínky, zjistěte, zda je před praním víte odstranit. Pokud to nejde, nikdy nedávejte nic s flitry nebo kamínky do pračky, protože by tyto materiály pravděpodobně zničila. Vyperte ji ručně a usušte na vzduchu.

Noční košile je skvělou volbou pro komfort a pohodu v noci. Jaký kousek si zvolíte, do značné míry závisí na vašem osobním stylu a potřebách. Matka, která během noci potřebuje praktické oblečení, si zvolí jinou noční košili jako muž, který kupuje noční košili jako dárek pro svou přítelkyni. Rozumní kupující by měli pro koupí prozkoumat styly a zvolit ten, který se setkává s jejich potřebami. Poté, jak se rozhodnete pro styl noční košile, začněte zvažovat specifika jako materiál a barvy. Dejte přednost začátku s velkým výběrem, který postupně zužujete, dokud najdete tu pravou. Klingel je úžasným zdrojem nočních košil, jeho on-line nabídka je nesrovnatelná s kamennými obchody. Najít tu správnou noční košili je už jen otázka preferencí a trpělivosti.


waiting...