Klasické kabelky(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Klasické kabelky(0)

Dámské tašky přes rameno

Kvalitná dámska taška cez rameno je na must-have zozname takmer každej dámy. Kabelky do ruky a clutch kabelky vyzerajú skvele, ale sú situácie keď je komfort voľných rúk tašky cez rameno nesporne výhodnejší. Pre dámy, ktoré nakupujú, alebo majú deti je taška cez rameno nevyhnutnosťou. Rozhodnúť sa pre kúpu tašky cez rameno nie je problém, ale vybrať si tú správnu, problémom môže byť, pretože k dispozícii je ich nepreberné množstvo.

Dámské tašky přes rameno

Dobrá taška přes rameno je téměř u každé dámy na seznamu nezbytných doplňků. Kabelky do ruky a clutch kabelky vypadají skvěle, ale jsou příležitosti, kdy pohodlí "volných rukou" díky tašce přes rameno je výhodnější. Dámy, které hodně nakupují nebo mají děti tašku přes rameno potřebují bezpodmínečně. Rozhodnutí o koupi tašky přes rameno není problém, ale vybrat si tu pravou může být, protože je tak mnoho tašek v nabídce, těžké. Klingel má pro vás řadu užitečných tipů jak vybrat a nosit tašku přes rameno, stejně jako některé zdravotní informace, které je třeba mít na zřeteli. S nimi si každá dáma umí koupit pohodlnou, krásnou a užitečnou tašku přes rameno.

Vše o taškách přes rameno

Tašky přes rameno byly nošeny pravděpodobně již v pravěku oběma pohlavími: pytel z kůže s dlouhým popruhem. Cestující vždy potřebovali nějaký druh tašky, ve které přenášely své náležitosti, a přestože se používaly i ručně nošeny kufry, tašky přes rameno byly jedním z nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů nošení věcí. Tašku přes rameno je nejen těžší urvat, ale ponechává volné ruce pro sebeobranu.

Technicky jsou brašny a Messenger tašky taškami přes rameno, ale většina dam, která hledá tašku přes rameno se odvolává na kabelku. Brašny a Messenger tašky jsou unisex modely, zatímco kabelky působí žensky, jsou ženské a stejně stylové jako funkční. Skutečně, kategorie "taška přes rameno" zahrnuje mnoho různých stylů. "Taška přes rameno" je zastřešující termín pro skupinu tašek, které mohou být nošeny tímto způsobem. Hobo tašky, baguette tašky i Tote bagy to vše spadá do klasifikace taška přes rameno. Mnoho tašek ve stylu aktovky také přichází s možností nošení přes rameno, popruh se odpojí, když se taška nosí v rukou. Dobré ramenní popruhy jsou jedním z klíčových věcí, na které musíme upřít pozornost při nákupu tašky přes rameno.

Jakou tašku přes rameno hledat

K dispozici je nekonečná řada různých kabelek. Volba stylu je věcí osobní preference. Existuje však pár věcí, které byste si měli všimnout, když se rozhodujete, kterou tašku koupit.

Snadná dostupnost

Na rozdíl od kabelky do ruky, kterou umíte otevřít oběma rukama a postavit na rovnou plochu, abyste k ní měli přístup, většina dam se chce dostat do své tašky na rameno ještě dokud ji má na rameni. Taška by měla mít jednoduchý uzávěr, který je bezpečný, ale ne příliš složitý na otevírání. Zipy by se měly hladce otevírat jednou rukou, aniž by jsme museli ustálit tašku druhou rukou. Nejlepší jsou magnetické uzávěry. Některé tašky přes rameno jsou vybaveny klapkovým, nebo Velcro uzávěrem na vnitřní straně, ve středu kde se obě strany tašky setkávají. Otevřené tašky přes rameno se používají jednoduše, ale jsou méně bezpečné a poskytují méně soukromí.

Organizované přihrádky

Obsah tašky přes rameno, a to zejména ten, který je na velké straně, má tendenci se posouvat, když se otáčíte, nakláníte nebo se shýbáte. Taška přes rameno s vnitřními i vnějšími kapsami a přihrádkami na zip udržuje věci na svých místech. To nejen usnadňuje najít, co právě potřebujete, ale i zabraňuje těžké váze tašky neustálému tahu na rameni.

Dobrý popruh

Funkčnost tašky přes rameno závisí především na kvalitě popruhu. Na některých taškách je popruh nastavitelný, což ho umožní prodloužit na cross body kabelku. Nastavitelnost není nutná, pokud nemáte v plánu nosit kabelku tímto způsobem.

Popruh by měl být co nejširší pro dosažení maximálního komfortu ramen, úzký popruh, řetěz nebo šňůrka se pod tíhou kabelky zařízne do ramene. Polstrovaný popruh je ještě pohodlnější. Popruh na těžké tašce může způsobit diskomfort a zdravotní problémy.

Ergonomie tašky přes rameno

Tašky přes rameno mohou mít skutečně vliv na lidské zdraví. Nošení těžké tašky na ramenou způsobí, že přizpůsobíte svůj postoj abyste zůstali v rovnováze. Toto nepřirozené naklonění může způsobit bolesti krku a zad. Tlak váhy na popruhu může tlačit na nerv, což vede k bolesti ramene, krku a dokonce i hlavy.

Pokud je i taška přes rameno nošena správně, věnujte pozornost varovným příznakům, které mohou zahrnovat: ztuhlý krk, bolavé ramena, bolesti zad, bolesti hlavy a migrény, necitlivost nebo mravenčení v rameni, ztráta rozsahu pohybu v ramenním kloubu ...

Tašky přes rameno jsou navrženy tak, aby udržely množství věcí, ale dámy by měly být rozumné v tom, co dají do tašky. Některé kabelky váží tolik jako bowlingová koule. Plnou tašku přes rameno byste měli přehodnotit, protože věci mají ve zvyku se v průběhu času plížit do vaší kabelky a postupně ji dělat těžší a těžší.

Jak nosit tašku přes rameno

Přesto, nakolik praktická je taška přes rameno, jsou některé situace, kdy by vypadala nevhodně. Taška přes rameno by se nikdy neměla nosit na slavnostní a formální události. Existuje několik stylových večerních kabelek, které mají velmi dlouhé, úzké popruhy a mohou být zavěšeny na ramenou, ale tyto vypadají zřetelně odlišně od každodenních tašek přes rameno.

Co o vás napoví způsob jakým nosíte tašku přes rameno?

Dámy, které nosí svou tašku přes rameno blízko k tělu, jsou pravděpodobné pragmatické a více než vzhled je zajímá funkčnost.

Nošení tašky přes rameno, svobodně se houpající

Dámy, které nosí své tašky přes rameno, ale umožňují jí viset volně si nedělají starosti s tím jako jejich kabelka vypadá, ale ji chtějí nosit spíše praktickým způsobem a hlavně, aby byla snadno přístupná.

Crossbody kabelka nošena před tělem

Mohli byste si myslet, že je jen jeden způsob, jak nosit populární cross body styl, ale to zda se rozhodnete ji nosit před tělem, nebo vzadu, je výmluvným znamením vašeho temperamentu. Dáma, která nosí svou crossbody tašku vpředu, může být opatrná, plachá nebo defenzivní.

Crossbody kabelka nošena vzadu

Dámy, které nosí svou kabelku vzadu si nedělají starosti s tím, jak v daném okamžiku vypadají. Nebo jsou zaneprázdněné tím, co v daném okamžiku dělají.

Taška přes rameno a Klingel

On-line prodejna Klingel nabízí obrovskou škálu stylových tašek přes rameno. Měly by být běžnou součástí šatníku každé dámy. Klingel je má k dispozici pro každou příležitost a módní osobitost. Zatímco těžké tašky na ramena mohou představovat zdravotní rizika, na vine nejsou samotné tašky. Sledováním našich jednoduchých pokynů se jejich vyvarujete a užíváte si všechny výhody nabízené našimi stylovými taškami přes rameno.


waiting...