• více než 20.000 produktů online
  • bezpečný nákup
  • móda pro každý typ postavy
Ženy, Seeberger(20)
Seřadit podle:
Filtrovat podle:
Filtrované podle:

Značka Seeberger na eshopu KLiNGEL

Společnost Seeberger existuje již od roku 1890. Firma se ihned etablovala na evropském trhu jako přední výrobce klobouků. Je to rodinná firma, kterou vede již čtvrtá generace. Designéři přizpůsobují nové kolekce současným trendům a představují své kousky na různých místech – v Paříži, Londýně i New Yorku či v Miláně. Ročně se vyrobí přes 1,5 miliónu různých pokrývek hlavy, které jsou vyexportovány do více než 45 zemí světa. Cílem společnosti Seeberger je nabídnout svým zákazníkům vysokou kvalitu, trendy design a excelentní servis. Tento cíl se jí daří splnit a vy si teď můžete kvalitu výrobků této firmy vyzkoušet na vlastní kůži.

Čepice a klobouky od Seeberger online

Již více než 150 let vyrábí Seeberger klobouky a jiné pokrývky hlavy. Všechny z produktů značky Seeberger jsou navrženy v Německu a ověřeny kvalitním managementem. Výrobky této značky jsou elegantní, mnohdy i extravagantní a hodí se ke každé sebevědomé ženě. Dlouholetá tradice rodinné firmy zajišťuje prvotřídní kvalitu. Prohlédněte si sortiment značky Seeberger v online katalogu KLiNGEL. Nabízíme Vám pletené čepice, šály, elegantní klobouky i moderní barety s detaily.

Seeberger – léty ověřená tradice

Máte ráda pokrývky hlavy? Čepice, kloubouky, barety? Ať už jde o jakýkoliv typ, v každém případě uděláte z vašeho oufitu díky slušivé pokrývce hlavy módní hit. Klobouky patří mezi extravagantnější část garderóby a jejich nositelkami bývají seběvědomé ženy znalé módního světa. Neváhejte ani vy a pořiďte si do svého šatníku moderní čepici či elegantní klobouk. Společnost Seeberger Vám nabízí moderní pokrývky hlavy z kvalitních materiálů a za přijatelnou cenu. Nakupujte známou německou značku Seeberger prostřednictvím internetového obchodu KliNGEL.


waiting...
všechny ceny jsou včetně DPH Poštovné a balné ve výši 139,- Kč platíte při jedné objednávce pouze jednou