Black & White

Protiklady se přitahují! Tato barevná kombinace je nejklasičtější ze všech, protože ji lze vždy znovu a jinak interpretovat. Zvláště v chladném období je toto, na kontrasty bohatá, kombinace mimořádně oblíbená a zároveň se snadno kombinuje s módními doplňky. Je jedno zda máte rádi sportovní, elegantní nebo ležérní outfity - černá & bílá dokáže skrýt malé nedostatky postavy a proto je vhodná pro dámy s jakýmkoli typem postavy! Tyto barvy umožňují i neobvyklé kombinace, ať už pohodlné halenky se sportovními kalhotami nebo hezké šaty s ležérním pleteným kabátkem.

K trendu
  • Black & White

Black & White - nadčasová klasika mezi trendy

Tento trend je pro dámy s každým typem postavy a v každém věku a je to zároveň jednoduchá možnost jak působit trendově a šik. Protože tento trend je vždy aktuální a je nezbytností šatníku každé dámy, která má smysl pro módu a detail.
SARINA - NAŠE EXPERTKA NA TRENDY

V černé & bílé se cítím vždy pohodlně a dobře oblečená. A je jedno, jestli se chystám do práce nebo s přítelkyněmi na kávu, tento trend je vhodný vždy a všude. A víte co mám na černo & bílé nejraději? Ráno díky nim ušetřím spoustu času při rozmýšlení, které barvy se k sobě nejlépe hodí - protože černá a bílá se k sobě hodí dokonale! Vaše Sabina Lechleiter