3.3 krok 3 - Další údaje potřebné k objednávce

V tomto kroku si můžete vybrat platební a dodací podmínky:

Způsob platby

Platba na dobírku
Platíte do rukou kurýra české pošty až při přebírání zásilky.

 

Poukázka

pokud jste od nás dostali poukázku nebo bonus, tak v průběhu objednávky zadejte jeho kód do odpovídajícího pole. Z technických důvodů se může stát, že jeho hodnota při objednávání nebude zobrazena. Jeho hodnota Vám však bude odečtena při fakturaci zboží. Při jedné objednávce lze uplatnit pouze jednu poukázku a také ji nelze kumulovat nebo kombinovat s jinými akcemi a slevami. Poukázka po době platnosti nebude brána v úvahu a její hodnota Vám nebude z celkové hodnoty objednávky odečtena.

 

Doručení

KLiNGEL doručuje své zásilky prostřednictvím kurýra České pošty. Doručování zboží je převážně do 14-ti dnů od obdržení objednávky. V každém případě je třeba brát v úvahu námi poskytnutou informaci o dostupnosti zboží. V případě opožděné dodávky je každý zákazník informován ze strany společnosti Klingel. Navzdory snaze společnosti Klingel se může stát, že zboží je vyprodáno dříve, než se předpokládalo - proto neposkytujeme záruku dodání zboží. Zboží se doručuje pouze do vyprodání zásob.

EXTRA TIP:
Objednací a dodací adresa se nemusí shodovat. Zboží Vám dodáme na Vámi požadovanou dodací adresu - mimo POBox-ů. Pokud se tato liší od objednávací adresy, prosíme ji uvést ve formuláři, při telefonické objednávce na ni upozornit operátora. Je třeba uvést i telefonní kontakt, aby bylo možné kontaktovat Vás ze strany kurýra.

 

Obecné obchodní podmínky

V KLiNGEL nakupujete bez rizika, tj. dodané zboží můžete bez udání důvodu vrátit ve lhůtě do 14-ti pracovních dnů. Kupní smlouva nabývá účinnosti dnem obdržení objednaného zboží a od tohoto dne začíná běžet 14-denní lhůta na vrácení zboží.
Objednávat v KLiNGEL můžete 24 hodin denně: telefonicky, faxem, e-mailem, poštou nebo přes SMS. Při písemné nebo faxové objednávce využijte prosím přiložené objednací karty. Změnit obsah objednávky je možné pouze v den jejího registrace.
Úplné znění Všeobecných obchodních podmínek si můžete přečíst zde.

 

« zpět | dále »