• více než 20.000 produktů online
  • bezpečný nákup
  • móda pro každý typ postavy

Informace ke koronaviru

Banner - wir sind für sie da

Nákaza koronavirem prostřednictvím balíků

Riziko nákazy koronavirem prostřednictvím doručených balíků nebo dopisů je minimální, až zanedbatelné. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) a Institutu Roberta Kocha (RKI) je přenos virů prostřednictvím balíků a dopisů nepravděpodobný. WHO: "Z předchozích analýz víme, že koronaviry nepřežívají dlouho na předmětech jako jsou dopisy nebo balíky." Je to způsobeno tím, že koronavirus se přenáší prostřednictvím kapének a na površích, zejména s vysokou absorpcí, například kartonové krabice, rychle vysychají a virus je tím zničen, a proto je i nákaza z našich katalogů nepravděpodobná.

Chtěla bych se vyhnout jakémukoliv kontaktu, mohu přesto dostat balík?

Česká pošta se snaží kontakt mezi příjemcem a pracovníkem pošty co nejvíce eliminovat. Z tohoto důvodu se v současnosti při přebírání balíků nevyžaduje podpis příjemce. Pracovníci České pošty jsou vybaveni ochrannými pracovními prostředky, aby chránili své i Vaše zdraví. Další možností je prodloužení odběrní lhůty po dohodě s pracovníkem pošty.

Zavedli jsme potřebná opatření:

V této situaci samozřejmě i my, jako zaměstnavatel, přebíráme odpovědnost za všechny lidi, se kterými jsme v přímém nebo nepřímém kontaktu. Kolegové a kolegyně, jejichž práce to umožňuje, pracují z domu. Služební cesty, pracovní schůzky a jednání jsou odloženy nebo zrušeny. V našich skladech, balicích a přepravních střediscích platí přísné hygienické předpisy, které jsou denně kontrolovány a v případě potřeby upraveny.

Nemám u sebe hotovost a ani nemám přístup k bankomatu, ale chci si objednat.

V případě, že u sebe nemáte dostatek finančních prostředků, umožňuje Česká pošta platbu platební kartou.

Co se stane, pokud nestihnu vrátit zboží do stanovené lhůty?

Můžete být bez obav, v takovém případě nás kontaktujte a určitě spolu najdeme řešení!

Stále platí:

Děkujeme Vám za Vaši věrnost a jsme tu stále pro Vás! Náš online obchod je pro Vás otevřen nonstop. Dávejte na sebe pozor a přejeme hlavně hodně zdraví.


waiting...
všechny ceny jsou včetně DPH Poštovné a balné ve výši 139,- Kč platíte při jedné objednávce pouze jednou