Úklid(0)
Omlouváme se! Vybraná kategorie neobsahuje žádné produkty.

Kategorie

Filtrovat & třídit

  • Seřadit podle:
    Nejprodávanější

Seřadit podle:

Úklid(0)

Čistící prostředky

Univerzální čisticí prostředek, který by odstranil jakoukoli skvrnu z jakéhokoliv materiálu, neexistuje i když se často setkáváme s reklamou na takový prostředek. Odstraňování skvrn, ať už z textilního nebo jiného materiálu není jednoduché. Úspěch závisí na tom, zda známe druh znečištění, abychom mohli zvolit nejvhodnější čistící prostředek a postup k dokonalému odstranění skvrny a abychom nepoškodili čištěný materiál. Doporučujeme používat ekologické čisticí prostředky, které jsou 100% biologicky rozložitelné a přírodní, získané z rostlin, s jednoduchým použitím.

Čistící prostředky

Čistící prostředky jsou všude v našich domovech a kancelářích: poznáme čistící prostředky na nádobí, pracovní desky, nábytek, oblečení, podlahy, okna, a vznášejí se ve vzduchu. V naš�� válce proti nečistotám a choroboplodným zárodkům můžeme často ve skutečnosti věci ještě zhoršovat. Většina běžných čisticích prostředků, se kterými jsme všichni vyrostli, jsou zhotoveny na ropné bázi a mají pochybný dopad na naše zdraví a na životní prostředí. Místo toho, abychom se rozhodli pro čisticí prostředky, které zničí vše, co jim stojí v cestě, existuje mnoho přírodních látek a metod, které udržují dům čistý se svěží vůní bez toxických vedlejších účinků.

Zaměstnejte u sebe ekologické čisticí prostředky Klingel

Protože vliv běžných čisticích prostředků na naše zdraví a životní prostředí se stal absolutně jasným, stále více a více značek účinných ekologických čisticích prostředků se začíná bít na trhu a soutěžit o prestižní, čestné místo pod vaším dřezem nebo ve vaší koupelně. Mnohé z těchto produktů je netoxických, biologicky odbouratelných a jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů (ne z ropy). Ale pokud tyto výrobky přece jen nejsou tím pravým pro vás, doma namíchané čisticí prostředky také udělají dobrou službu a také něco navíc. Ocet a jedlá soda mohou být použity na čištění téměř čehokoliv. Smíchejte malé množství teplé vody s octem, nebo sodou získáte všestranný čisticí prostředek vlastní výroby.

Není neobvyklé, že vzduch uvnitř vašeho domova nebo kanceláře je často toxičtější než vzduch venku. Je to z důvodu přítomnosti toxických materiálů a látek a skutečnosti, že domy a budovy jsou lépe izolovaná než kdykoli předtím (což je dobrá věc z energetického hlediska). Otevírejte okna tak často jak je to možné, umožníte vstupu čerstvého vzduchu a pustíte toxiny ven. Je to důležité zejména při úklidu vašeho domova.

Buďte opatrní s antibakteriálními čistícími prostředky

Antibakteriální a antimikrobiální čistící prostředky, o kterých si mnoho z nás myslí, že jsou nezbytné, ale nic neumyje ruce lépe než mýdlo a voda a podstupujete i riziko napomáhání vzniku "super bakteriím", které zvládnou chemický nápor a mají velmi odolní potomky. Zjistilo se, že antibakteriální mýdla a čisticí prostředky nefungují lépe než běžné mýdlo a voda. Raději se jim vyhněme.

Toxické čistící prostředky zahadzujte opatrně

Při výměně svých čisticích prostředků, neodhazujte je jednoduše do koše. V případě, že jsou toxické pro váš domov, nebudou vhodné ani pro odpad nebo skládku. Mnoho společností pořádá recyklační dny a zbaví vás nepotřebných flakónů. Házení chemických látek do odpadu nebo do kanálu znamená, že by mohly skončit ve vaší dodávce vody a vrátí se aby vás strašili. Hledejte raději čistící prostředky, které využívají "zelené" metody.

Nikdo nemá rád úklid, a když jste se právě přestěhovali do nového bytu, vytváříte si právě domov, je určitě tisíc zajímavějších věcí, které byste chtěli dělat, například prozkoumat okolí, poznat sousedy. A úplně nejhorší je to, že když něco uklidíte, vždy znovu a znovu se to zašpiní. Úklid je strašně nudný a nevděčný. Ale víte si usnadnit život tím, že se vyzbrojíte těmi správnými čistícími prostředky a váš byt bude v momentě jako ze škatulky. Klingel pro vás připravil seznam základních čisticích prostředků, které budete potřebovat pro svůj nový domov.

Čistící prostředky, které budete potřebovat

Univerzální odstraňovač mastnoty - pro čištění sporáku, kuchyňské pracovní desky a dveří chladničky. Čisticí a ošetřující prostředek na dřevo - pro leštění dřevěného nábytku a udržení prachu mimo váš nábytek.

Dobrý víceúčelový čistící prostředek - s ním jste vybaveni na zvládnutí téměř všech povrchových nečistot.

Mírně abrazivní čisticí prostředek - pro čištění sprchového koutu, vany, WC, umyvadla a spár mezi obkladačkami a kromě toho, vám pomůže zbavit se všeho, čeho jste se nezbavili s víceúčelovým čisticím prostředkem, protože umožní seškrábat i odolné nečistoty. Ujistěte se, bez ohledu na prostředek, jaký si zvolíte, zda není příliš drsný, protože by mohl způsobit poškrábání, zejména leštěných povrchů.

Čistící prostředek na mytí nádobí - co, jste možná nevěděli pokud z něj dáte kapku do šálku vody, získáte okamžitý čistič fleků na koberci a čalouněném nábytku.

Čistící prostředek na sklo - na vaše okna, zrcátka, skleněné stoly, atd.

Věčný problém každé domácnosti je vodní kámen. Je to sloučenina vápníku, kterou najdeme na těch površích a zařízeních v domácnosti, které přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou. Vodní kámen ale není nemožné odstranit, jak se obecně myslí. I nejtěžší vodní usazeniny mohou být poražena se správným čistícím prostředkem.

Namáčení pomůže odstranit vodní kámen snadněji. Čím déle necháte prostředek na odstranění vodního kamene působit, tím méně přesílíte své svaly na rukou. Udělejte z odstraňování vodního kamene pravidelnou úklidovou rutinu a v dlouhodobém horizontu ušetříte množství vašeho času a energie. Stojí za to, odstraňovat ho tak často jak je to možné.

Nečekaně ohlášená návštěva je na cestě a váš domov vysavač, ani čisticí prostředky dávno neviděl.

Klingel radí - jak uklidit váš domov efektivně a rychle

Obývací pokoj

Pokud věci, které se nashromáždily v obýváku patří do různých místností, umístěte je do úložného boxu. To vám ušetří čas, místo běhání mezi pokoji a umísťování předmětů. Dále se zaměřte na pohovku. Natraste polštáře, zbavte ji drobků a prachu. Zkontrolujte, zda mezi polštáři nenajdete něco, co tam nepatří. Otřete prach na konferenčním stolku a úhledně na něm uložte věci. Vysajte nebo umyjte podlahu.

Ložnice

Shromážděte všechno špinavé prádlo a vložte do koše. Třídit budete později, když budete prát. Čisté oblečení zavěste do skříně. Staré časopisy a případné smetí, papíry hoďte do koše. Třídit budete později, když budete mít čas. Ustelte. Místnost bude vypadat čistá již díky tomuto jednoduchému kroku. Podobně jako v obývacím pokoji, věci které nepatří do ložnice dejte do kontejneru, později je seřadíte. Vysajte a umyjte podlahu.

Koupelna

Špinavé oblečení a použité ručníky dejte do koše. Umyvadlo, vanu a pulty proběhněte čisticím prostředkem. Pro WC použijte kartáč a čistící prostředek na WC. Použijte čistič skla na vaše zrcadla. Všechny drobnosti dejte tam, kam patří. Umyjte podlahu. Vyložte čisté ručníky a vaše koupelna může přijmout hosty.

Kuchyně

Stejně jako v ostatních místnostech, věci které nepatří do kuchyně vložte do úložného boxu a vrátíte se k nim později. Čisticím prostředkem dejte do pořádku pracovní desku. Špinavé nádobí omyjte, nebo dejte do myčky. Jakmile máte postaráno o občerstvení, vyčistěte dřez, odložte spotřebiče. Umyjte podlahu.


waiting...