4.8 Poznámkový blok

»Poznámkový blok« je Váš osobní zápisník na www.klingel.cz. Můžete si do něj zaznamenat veškeré zboží, které Vás zaujaly a které byste si chtěli prohlédnout při Vaší další návštěvě našeho online obchodu. Pokud máte zájem, tak Vám můžeme poslat e-mailem připomínku, že v poznámkovém bloku máte uložen zboží. E-mail Vám umíme poslat ve Vámi požadovaném termínu.

4.8.1 Vložit zboží z online nabídky do poznámkového bloku

Zboží v našem online obchodě můžete vyhledat pomocí funkce hledání nebo vstupem do jednotlivých kategorií zboží.

Vyberte si barvu, velikost a množství zboží a kliknutím na "vložit do poznámkového bloku" si vybrané zboží poznamenáte.

4.8.3 Funkce poznámkového bloku

Samozřejmě, že vybrané zboží je možné přímo z poznámkového bloku i objednat. Stačí kliknout na tlačítko "objednat" pod vyobrazením zboží. Zboží vložené do poznámkového bloku si můžete nechat připomenout i prostřednictvím e-mailu. Stačí kliknout na tlačítko "připomenout" a přejdete do sekce "spravovat poznamenaný zboží"

 V této sekci máte možnost pro každý jednotlivý zboží aktivovat speciální funkce připomínky.

Připomínka

Aktivujte toto nastavení v horní části stránky, pokud chcete obdržet připomínku e-mailem ohledně zboží, které máte vložený do poznámkového bloku.

 Zadejte termín, kdy Vám máme připomínku zaslat. Termín zadejte ve dnech nebo jako datum. Zasílání připomínky můžete být i opakované.
 Pokud jste nám oznámili Vaši e-mailovou adresu, tak připomínka bude zaslána na tuto adresu. Pokud chcete zaslat připomínku na jinou adresu, tak pokračujte kliknutím na "jiná e-mailová adresa".

 

« zpět