PŘIHLÁŠENÍ NA ODBĚR NEWSLETTERŮ
Nepovinné údaje
buttonClose
.
.

Ano, přeji si pravidelně zasílat na mou e-mailovou adresu speciální nabídky, slevy a akce od společnosti KLiNGEL s.r.o. (zvlášť se potěším nabídkám obsahujícím módu, doplňky, šperky, kabelky a obuv. (Přečtěte si prosím také podmínky využití slevy**).
Souhlasím s tím, aby společnost KLiNGEL s.r.o. hodnotila moje nákupní a uživatelské chování a na tomto základě vytvářela speciální nabídky podle mých osobních preferencí. To zahrnuje i vyhodnocení nedokončených objednávek. (Podrobnosti naleznete v sekci Ochrana osobních údajů)
Souhlas se zasíláním KLiNGEL newsletterů mohu kdykoliv odvolat. (Zasláním své požadavky na emailovou adresu service@klingel.cz nebo prostřednictvím linku, který se nachází na konci každého newsletteru).

** Poukázka na slevu je platná výhradně pro nové abonenty. Výplata nákupní poukázky v hotovosti není možná. Poukázka je nepřenosná a nelze ji kombinovat s jinými slevami a akcemi. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění poukázky je 1.100 Kč. Nákupní poukázka je platná 30 dní od jejího obdržení.