Můj KLiNGEL - konto
Už mám vytvořené konto

Přihlásit se můžete e-mailovou adresou nebo zákaznickým číslem. Své zákaznické číslo najdete na fakturách KLiNGEL, které jsou součástí každé zásilky nebo na katalozích.Můžete se přihlásit e-mailovou adresou nebo zákaznickým číslem. Své zákaznické číslo najdete na fakturách, které jsou součástí balíčku nebo na katalozích KLiNGEL.
buttonClose
"Chci zůstat přihlášen/a"

Pokud si vyberete tuto možnost, zůstanete v našem online obchodě přihlášen/a.

Vaše výhoda: zobrazí se Vám zboží uloženo ve Vašem nákupním košíku, zboží uloženo do seznamu přání a také naposledy prohlížené zboží. A je úplně jedno, jestli se na www.klingel.cz přihlásíte na svém smartphonu, počítači nebo tabletu - vždy se Vám zobrazí Vámi vybrané zboží.

Pokud si to nepřejete, zrušte prosím označení háčkem.

Chráníme Vaše osobní údaje - při změně adresy, telefonního čísla, odeslání objednávky a podobně, je nutné z bezpečnostních důvodů přihlásit se opakovaně. Odhlásit se můžete kdykoli kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v sekci Moje konto."
 
buttonClose
UPOZORNĚNÍ: PŘIHLÁŠENÍ S DATEM NAROZENÍ
Přihlášení do sekce Můj Klingel zákaznickým číslem a datem narození již není z bezpečnostních důvodů bohužel možné. Pokud ještě nemáte své heslo pro přihlášení, vyberte při objednávání možnost "Objednat jako nový zákazník" a v průběhu objednávání si vytvořte své osobní heslo pro přihlášení.
Jsem tu poprvé
Chcete využívat výhody sekce "Můj KLiNGEL"?