POZOR: pro online zákazníky je soutěž prodloužena až do 21.8.2017!
Přihlásit se můžete ZDE

 

Nemusíte cestovat daleko. Jiný svět máte na dosah
ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel Luhačovice


Pokud potřebujete na chvíli polevit v hektickém pracovním tempu, přinášíme vám tip na nevšední pobyt ve stylovém čtyřhvězdičkovém wellness hotelu v Luhačovicích, jedněch z nejkrásnějších lázních České republiky.
Komplex velkoryse zrekonstruovaného wellness hotelu Alexandria tvoří dvě propojené budovy. Ta původní si udržela kouzlo třicátých let minulého století. Nová hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Úroveň služeb je srovnatelná s Rakouskem nebo Německem.
Magnetem je největší wellness centrum v Luhačovicích ve stylu starořímských lázní. Prvnímu podlaží vévodí antickými sloupy lemovaný bazén se dvěma zlatými světélkujícími slunci na dně. Panoramatickým výtahem propojené druhé patro okouzlí prostředím rozličných vůní a barev, kde lze vyzkoušet lázně různých teplot a přísad – parní, bylinkovou, laconium, finskou saunu nebo orientální parní lázeň Rasul. Nechybí ani celá škála originálních procedur včetně koupele v přírodní minerální vodě. Úplné soukromí poskytne wellness pro dva.
Interiér pokojů v hlavní budově navozuje prvorepublikovou atmosféru. Naopak v nové části jsou pokoje v egyptském stylu s dekoracemi připomínajícími suvenýry z cest Alexandra Velikého. Krajové speciality, flambování přímo u stolu nebo večeři při svíčkách doprovázenou tóny klavíru si mohou hosté dopřát ve vyhlášené Francouzské restauraci. Příjemnou tečkou pak může být noční klub s živou hudbu.


Podmínky účasti:

1. Klingel ze všech přihlášených vybere 2 výherce, kteří získají luxusní relaxační pobyt v příjemném prostředí hotelu ALEXANDRIA **** Spa & Wellness Luhačovice.
2. Do hry budou zařazeny všechny účastnické kupóny se správnou odpovědí, správně vyplněnými kontaktními údaji a doručeny nejpozději v den uzávěrky na naši adresu.
Na zaslání můžete použít přiloženou odpovědní obálku.
3. Svou správnou odpověď s kontaktními údaji - adresou a telefonním číslem můžete zaslat i e-mailem na adresu service@klingel.cz a tak si zajistit účast v propagační hře.
4. Účast v propagační hře nen&ia cute; podmíněna objednávkou zboží ze společnosti KLiNGEL s.r.o. a případná objednávka nemá žádný vliv na výsledky losování.
5. Z účasti ve hře jsou vyloučeni pracovníci společnosti KLiNGEL, jejich rodinní příslušníci a zaměstnanci kooperujících společností.
6. Po uzávěrce hry vybere 3-členná porota ze všech přihlášených dva účastníky propagační hry.
7. Výherci budou informováni písemně.
8. Zasláním účastnického kupónu do propagační hry vyjadřujete souhlas s případným zveřejněním své fotografie v katalozích KLiNGEL.
9. Organizátorem propagační hry je Mail Order Finance GmbH - organi zační složka, Qubix 4 Praha, Štětkova 18, 140 00 Praha 4 - Nusle
10. Právní vymáhání výhry je vyloučeno. 11. Uzávěrka hry je 15.08.2017
 

 
 

Přihlaste se i Vy:

1. Udělejte si fotografii ve Vašem oblíbeném jubilejním outfitu.
2. Na její zadní stranu napište své jméno a příjmení, telefonní číslo, adresu a e-mailovou adresu.
3. Fotografii zašlete na naši adresu: KLiNGEL, Mail Order Finance GmbH, P.O. Box 166, 657 66 Brno 2 nebo e-mailem na: service@klingel.cz
Ze všech přihlášených budou vybrány dvě, na které čeká nezapomenutelný den s KLiNGEL.


Výherkyně Jarka a Lenka si užili svůj den velké proměny


Den plný profesionální péče a příjemných zážitků čekal na výherkyně soutěže k desátému výročí zásilkového módního domu Klingel.

K terou ženu by nelákalo vyrazit si do hlavního města ke kadeřnici, vizážistce a pro něco pěkného na sebe? Paní Jaroslavě a Lence se díky vítězství v naší soutěži se
značkou Klingel něco takového poštěstilo. Vydařenou předehrou ke dni D byla slavnostní večeře s vedením společnosti Klingel – ředitelkou Darinou Kischkowskou a ředitelem marketingu Petrem Bartovičem na lodi Admirál, která se stala dočasným domovem hýčkaných dam. To hlavní je ale čekalo druhý den.
Svěřily se do rukou paní Veroniky. Ke slovu přišly nejprve nůžky a jiné kadeřnické nástroje a pak i vizážistická paleta s barvičkami a dalšími proprietami.

Též si s chutí vyzkoušely role modelek při focení pro náš časopis ve vybraných modelech zásilkového domu Klingel. Paní Jaroslava ho dobře zná, je jeho zákaznicí. Je veselá, energická, plná života, nechce se ani věřit, že před pár týdny oslavila sedmdesátku. „Pracovala jsem ve farmacii a celý život jsem tak vlastně chodila v bílém,“ komentovala módu. „Teď mám ráda pestré barvy a výraznou bižuterii.“

    
 

KLiNGEL slaví 10. jubileum a odměňuje

Ředitelka společnosti pozvala 10 nejvěrnější a nejaktivnějších zákazníků do okouzlujícího pŕostŕedí botela Admirál na Vltavě v Praze a překrásným gestem se jim poděkovala za jejich náklonnost. Pozvaných zákazníků potěšila kyticí deseti nádherných růží, skvělými dárky včetně nákupní poukázky v hodnotě 5000 Kč a samozřejmě chutným pohoštěním. Blahopřejeme ...

    

    


... a dalším 1000 zakazníkům udělal KLiNGEL radost malým sladkým překvapením s osobním poďěkováním p. ředitelky