• Štěstí přeje připraveným!

  V žádném případě byste si neměli nechat ujít příležitost vyhrát v naší soutěži! V jackpotu je 11 nákupních poukázek, každá v hodnotě 3.000 Kč. Zapojte se a možná právě Vy vyhrajete jednu z nich!

  Podmínky účasti: 1. Klingel vylosuje výherce 11 nákupních poukázek, každá v hodnotě 3.000 Kč ze všech newletter abonentů a zákazníků, kteří objednají z naší online nabídky do 5. března 2017. 2. Výherci budou vylosováni ze všech přihlášených ve všech zemích, ve kterých KLiNGEL působí. 3. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti KLiNGEL a jejich rodinní příslušníci. 4. Výherci budou vylosováni po uzávěrce soutěže. 5. Výherci budou o výhře informováni písemně. 6. Organizátor soutěže v ČR je Mail Order Finance GmbH - organizační složka, Qubix 4 Praha, Štětkova 18, 140 00 Praha 4 - Nusle. 7. Právní nárok na výhru není možný. 8. Uzávěrka soutěže je 5. března 2017.

  Zúčastněte se nyní
 • Velikonoční variace

  Přejeme si, aby byly letošní velikonoční svátky pro Vás skutečně nezapomenutelné. Proto jsme pro Vás připravili řadu inspirativních nabídek.

  Dekorace
 • Pastelové barvy: svěží, lehké a elegantní

  Přichází jaro a přináší s sebou první sluneční paprsky. A to je pravý čas, aby na scénu vyšli svěží barvy. Zahalte se do lehkosti a elegance i díky našim kolekcím v pastelových barvách.

  K nabídce

Naše nabídka šperků na únor

Přinášíme vám nejnovější trendy tohto jara - módní, elegantní, zářivé a originální.

A jaro může přijít ...

Připravili jsme pro vás něco na úspěšný a pěkný start do nejpestřejšího ročního období.

Atraktivní móda pro dámy a pány

Pro dámy: stylové outfity black & white. Pro pány: pohodlné outfity za přátelské ceny.
ČAS NA VÝHODNÉ CENY

Lov na nízké ceny byl právě zahájen. Právě zde naleznete aktuální pánskou módu za drasticky snížené ceny. To byste si neměli nechat ujít! Už není na co čekat!

K nabídce

Dopřejte luxus a pohodlí i vašim nohám

Vyberte si ze široké nabídky novinek jarní obuvi. Atraktivní, pestré a pohodlné modely.
Trendy sezóny

Jsme tu pro Vás

Jsme tu na to, abychom plnili Vaše přání. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!